Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Péntek este elég jól elvoltam egy sráccal de megkérdezte hogy 'szűz vagyok-e?'...nem akartam neki elmondani/de mondta hogy őt nem érdekli mi lesz a válaszom.csak kíváncsi, még is hogy viszonyuljon hozzám/ de végül megmondtam neki hogy 'igen még az vagyok'. Nagyon aranyos volt és mondta hogy őt egyáltalán nem zavarja és nem fog semmit erőltetni neki már az is jó hogy van aki megöleli,megcsókolja. Megbeszéltük hogy másnap felhív vagy ír facenbookon és akkor majd találkozunk. és Ő mondta hogy majd elmegyünk hozzájuk, de nem erőltet semmit,nem csinálunk olyat amit én nem akarok. DE másnap se nem hívott, nem írt.
2011. nov. 12. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
várj 1 max 2 napot. ha nem keres, akj hazudott
2011. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha buliban volt akkor szerintem eléggé sokat ihatott viszont ha egy átlagos péntek este volt..akkor várj még :D ha 3 napon belűl nem keres akkor jobb ha új sráct keresel magadmellé :)
2011. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Solarian ***** válasza:
NEm biztos hogy direkt nem keres, múlt héten nekem is elszúrta valami láma a netemet. És az ugyebár egy vonalon jön a telefonnal. Szerintem adj neki 1-2 napot hogy megkeressen.
2011. nov. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdekes. Eme szöveg alapján egy másik kérdés ugrik be nekem.


"Szerintetek hazudott nekem, és csak meg akar dugni?"


Először beszélsz egy sráccal.

Érdeklődik róla, hogy szűz vagy e. Ez már intő jel lehetne.

Elhinti neked a sablonszöveget, hogy ő nem siettet semmit se (érdekes is lenne siettetni bármit is mert nincs köztetek semmi).


Aztán azt mondja, hogy másnap majd találkoztok és felmentek hozzá és nem fog erőltetni semmit, nem csináltok olyat amit te nem akarsz.


Anyukám szerinted minek hív fel magához?

Naiv vagy, ha azt hiszed, hogy csak ölelgetni és csókolgatni akar.

Vagyis lehet, hogy csak csókolgatni...de nem csak a szádon, hanem a csúnyádon is.


Inkább ezen gondolkodj el.

Egy rendes srác nem kérdezi meg az első beszélgetés alatt, hogy szűz vagy e.

2011. nov. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

végül felhívott de hajnal 2-kor így nem vettem fel mert le volt némítva a telefonom és nem vettem észre =/

olyat úgy se tud velem csinálni amit én nem akarok.

2011. nov. 13. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!