Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még más is rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még más is rajtam kívül aki még mai napig sem tudta elfelejteni az exét és folyton rá gondol és fáj a szive?

Figyelt kérdés

Már 1 hónapja hogy a pasim nem keres pedig azt mondta hogy nincs még vége várjunk és majd keres már érzem hogy vége de nagyon hiányziűk:( 3 hónapig voltunk együtt és olyan jó volt minden...Rettentően hiányzik és hiába írogatnak myvipen is hogy mélyen szép csaj vok meg minden pedig még helyesek is a pasik de egyiknek se tudnám még viccből se írni hogy szeretlek vagy vmi..:( Nagyon hiányzik annyi enyhült hogy már nem sírok olyan sokat tom nem volt olyan sok ez a 3 hónap de akkor is annyi jót átéltünk..:( Nem tudok ránézni egy pasira sem pedig sokan akarnának járni velem de egyszerűen nem menne. Még mindíg reménykedek hogy fog keresni mert szeretett. De tom hogyha nem keres akkor sosem volt az enyém...Már régebben írtam neki egy üzit de semmi..:( Gondolkodtam azon hogy küldök neki egy levelet mert lenne kivel elküldetni de nemtom hogy jó ötlet -e. Szerintetek küldjek?

Néha úgy érzem hogy már beteges hogy ennyire hiányzik. Azt tom hogy már sose fogok ennyire szeretni senkit.:(


2009. máj. 9. 13:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még nincs 1 hónapja hogy nem keres de majdnem..:(
2009. máj. 9. 13:58
 2/12 A kérdező kommentje:
Hiányzik mindene, a csókja, az érintése,a hangja,áhhhh legalább láthatnám...:(
2009. máj. 9. 14:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb dolog amit tehetsz, hogy elfelejted. Todom nehéz:S Én is átéltem. Csak nekem nem mondott semmit egyiknap ölelgetett csókolgatott minden másik nap elment mellettem mintha ott se lettem volna..o.O

Egy világ dölt össze bennem. Azóta is sokszor gondolok rá. De tudom olyan srác aki nem hív nem köszön nem érdemel meg engem.

Rengeteg fiú van a világon;) Hidd találsz jobbat;)

Mondjuk ez a nem akarok járni senkivel idő szak most rajtad lesz egy darabig.. Így könnyebb feldolgozni. De azért ne feletkezz el arról, hogy jön majd rosszra a jó és te is megtalálod azt a srácot akit neked szántak;):)

2009. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne jobb ha folyton látnád, hidd el csak rosszabb lenne.:(

Én szinte mindennap össze futottam a sráccal a suliba rám nézett.. és ment tovább. Mindig majd elsírtam magam..:S Elöző voltam.

2009. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) egyszerűen nemtom elhinni róla azt mondta komolyan gondolja,és hogy szeret de mégis képes nélkülem heteket lenni..áhh nagyot csalódtam:(
2009. máj. 9. 14:10
 6/12 A kérdező kommentje:
Húhh pedig én nagyon örülnék ha láthatnám úgy érzem már az is feldobna azt se tom mivan vele hol van mit csinál olyan jó lenne legalább vmit hallani felőle mert nagyon hiányzik:(
2009. máj. 9. 14:11
 7/12 A kérdező kommentje:
áhh már megint sírok..:'(
2009. máj. 9. 14:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha képes volt csak úgy elhagyni téged nem hiszem hogy sok értelme lenne sírni érte:S Probáld meg túltenni magad rajta. Ilyenkor a legjobb hívni a barátnőket és bulizni;) megint az első voltam:)
2009. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Suliba tudják a haverok meg a legjobb b.nőm is hogy most nagyon rossz nekem és ott is van egy pasi nagyon jó haverom neki is elmondok sok mindent szerelmes is belém de én nem már nagyon régóta és ő mindíg feltud dobni nemtom hogy csinálja:D ha velük vagyok akk is néha eszembe jut de ők tesznek arról hogy jó legyen nekem:) Hálás is vagyok hogy ilyen jó barátaim vannak:D Most is csak az én kedvemért vagyis nem is mondtam ingyen elmehetek velük a balcsihoz mert összedobták a pénzt pedig én is kitudtam volna fizetni de nem akartam menni de ők akarják és már nemtom visszamondani de ezek után nekem is megjött a kedvem:)
2009. máj. 9. 14:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de 3 hónap nem olyan sok... A másik meg, hogy egy hónap sem sok :D, annyi idő alatt nem lehet elfelejteni, szóval természetes, hogy még hiányzik. Velem 9 hónapja szakított a barátom és még mindig gondolok rá, és szeretem, mondjuk az más kéréds, hogy nem szenvedek... De mondjuk én sokkal töbet voltam vele... Na mindegy, szóval várnod kell még, és mást csinálni hogy el tudd felejteni. Aki meg nem beszél veled egy hónapja... Hát, én nem aláznám meg magam avval, hogy futok utána... Az ilyen alak nem érdemel meg téged... :( A levélírás jó dolgo, megteheted, de én nem küldeném el, csak megírnám, az nagyon jó terápiás dolog... Én is megtettem és sokkal jobb lett utána.
2009. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!