Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy lányoknak a belépő ingyenes, vagy 500 forint, míg fiúknak 1000 forint vagy 2000 forint?

Figyelt kérdés

Azaz, hogy fiúkkal fizettetik ki vadidegen lányok belépőjét?

Lányok válaszát is várnám, hogy vajon itt is küzdenek-e az egyenlőségért? Írjátok mögé, hogy F vagy L.


Ja és akkor egy vicces kérdés a végére, ha én fizetem a vadidegen lány belépőjét, akkor jogom van mondjuk cserébe kérni is valamit tőle?


Mit szólnátok, ha ezt bevezetnék máshol is? Moziban, színházban, teszem azt, benzinkúton a benzin árában, hogy ezeken a helyeken a fiúknak drágább?


2011. nov. 13. 16:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Itt konkrétan nem az fizet többet aki többet keres, hanem az, akinek farok van a két lába között, és ez mekkora g.ciség már, mert a kettő nem feltétlenül függ össze.
2011. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

21:20-nak.


Az még azért érdekelne, hogy ha te áldozatnak hívod magad, mert egyenlőtlenség van veled szemben a fizetésben, azaz változtatnál, és akarsz is, még munkahelyet is... Itt egyenlőséget akarsz, mert ez neked jó...


Ám ahol neked az egyenlőtlenségnél már előnyöd van, azt viszont helyesled... Hogy is van ez? Mit gondolsz az egyenlőség szóról? Csak akkor létezik, amikor te jársz jobban?

2011. nov. 14. 00:54
 23/34 anonim ***** válasza:
13%
Nem akarlak elkeseríteni kérdező, de biztos nem lenne olcsóbb, ha a lányok is ugyanannyit fizetnének. Egész egyszerűen üzletpolitika, mert akkor nem mennének annyian bulizni, vagy ritkábban járnának, mivel ez nem egy létfontosságú dolog, ahogy te ezt beállítod.
2011. nov. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

"Az még azért érdekelne, hogy ha te áldozatnak hívod magad, mert egyenlőtlenség van veled szemben a fizetésben, azaz változtatnál, és akarsz is, még munkahelyet is... Itt egyenlőséget akarsz, mert ez neked jó..."

Szerinted mi az a 200.- a 20.000-hez képest? Majd ha máshol is lesz egyenlőség, akkor lehet a szórakozóhelyen is! Nevetséges összeg. De szerintem nem ez a legnagyobb probléma amivel szembesülnünk kell életünk folyamán, majd megtudod, ha felnősz. Le is zártam részemről a vitát.

2011. nov. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Előző előtti: lehet, hogy nem lenne olcsóbb, de nem is ez a lényeg. Hanem az igazságtalanság a lényeg. Egyébként biztos lehetsz benne, hogy olcsób lenne, ugyanis a férfiak hívják meg a nőket szórakozhelyen és nem fordítva... Tehát muszáj nőket is becsábítani, azaz nekik nem kerülhetne annyiba mint a fiúké. Te is bedölsz a szórakozóhelyek átveréseinek. Van olyan szórakozóhely, ahol egyenlő a belépő, na ott sosincs, hogy a nőknek is 2000 forint, mert ez durva lenne...
2011. nov. 14. 12:11
 26/34 A kérdező kommentje:

ma 08:26


Idézek az alkotmányból: 66. § (1) A Magyar Köztársaság biztosítja a férfiak és a nők egyenjogúságát minden polgári

és politikai, valamint gazdasági, szociális és kulturális jog tekintetében.


Ennyi a lényeg. Jogállamban élünk, a törvények mindenkire vonatkoznak.


Továbbá, ha pesten jársz akkor megnézheted, mikor lányoknak 500 a beugró, fiúknak 1500 vagy lányoknak 1000 fiúknak 2000 forint. Szerintem senki nem akadt volna ki 200 forinton sose.


A másik, ha te nem közdesz az egyenlőségért ott, ahol te jársz jobban, hogy várod el, hogy egy fiú is küzdjön azért, hogy a nők egyenlő fizetést kapjanak? Tudod, hány férfi küzd ezért? Hát igen sok...


És az általánosításod sem állja meg a helyét. Én pl egyáltalán nem keresek annyit, mint jó néhány lány ismerősöm! Ne általánosíts. Tudod hány lány kap termékbemutatón itt Pesten 800-1000 forintos órabért?? Azért hogy áll és mosolyog? És tudod hány fiú kap nehéz fizikai munkáért, kőműves segédmunkáért 500 forintos órabért? Nehogy azt gondold, hogy csak a nőknél van keresetkülönbség a nők kárára.

2011. nov. 14. 12:17
 27/34 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem normális.


A lányoknak nagyon fontos, hogy mennyit kell kiadniuk a belépőre, mert a többi tényező a szórakozóhelyeknél kb megegyezik. (ehhez hozzávesszük, hogy a lányok nem pasizni mennek kifejezetten, hanem ők pasik nélkül is jól tudják érezni magukat)


A fiúknak pedig fontos, hogy lányokkal bulizzanak. A belépő a legtöbb szórakozóhelyen egy ezres kb, minimális eltéréssel. (a fiúk általában csajozni mennek, nemtudom ki látott már olyat közületek, hogy négy-öt pasi egymással táncol, és élvezi)


Ha sok lány van, nagyobb a "választék" a fiúknak, mert általában ők kezdeményeznek, és nekik ugye legjobban a lányok száma számít.


A fiú oda megy, ahol sok lány van, és a belépője azért drágább egy lányénál, mert több lány közül tud válogatni, tehát jobb körülményeket kap, mint más helyen.


Szerintem..

2011. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Igazából az érvelésed megállná a helyét, ha nem jártam volna már számtalanszor úgy, hogy kifizettem az 1000 forintot, a lányoknak ingyenes belépés. Bent mégis volt 5 darab lány, az is pasival, míg egy halom pasi? Ez akkor hogy van? És számtalan hely volt, ahol egyenlő a belépő, a nemek aránya mégis egyenlő...


Más a logika, és más az életszerűség...

2011. nov. 14. 18:39
 29/34 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam olyan buliban, ahol ne lett volna rengeteg lány (olcsóbb, ingyenes belépő mellett), pedig voltam már rengeteg helyen, rendezvényen. Persze az is számít, hogy milyen jellegű a buli, és milyen zene szól.


Például elég kicsi az esélye, hogy autókiállítás utáni afteren, vagy egy metál koncerten a lányok lesznek többségben:). Rengeteg más dolog is közrejátszhat, mondjuk ha egy Justien Bieber koncert lenne nálunk, akkor biztos, hogy kevesebb lányt találsz a szórakozóhelyeken.


Amúgy a kivétel erősíti a szabályt, nem működhet minden 100%-osan.

2011. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

"Hála az égnek az internet és az áram még ugyanannyiba kerül, tehát a kockákkal még nem b@sztak ki..."


Hát ezen behaltam, ku@va jó :))))


Amúgy meg a kérdezőnek tök igaza van, de felesleges ilyen dolgokon rágódni, főleg ebben az országban ahol demokrácia, meg emberi jogok csak elméletileg léteznek. A nők pedig olyan pofátlanok lettek, hogy elvárják, hogy mindenben egyenrangúként kezeld őket, de ha ez már a terhekre is vonatkozik akkor már rögtön te vagy az erős férfi, azokat viseld te.

2011. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!