Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az osztályomból a srácokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályomból a srácokkal csak baráti viszonyban vagyok, soha nem volt több. Az egyik fiú most tetszik, és nem is tudom hogy kezdeményezzek. Nem akarom rögtön elhívni valahova, meg az nem is a lány dolga szerintem legalábbis. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 22:03
 1/9 A kérdező kommentje:
14/lány vagyok :)
2010. febr. 9. 22:03
 2/9 anonim válasza:
ez a "házinyúl" eset tipikus megnyilvánulása. Osztálytársal veszélyes kezdeni mert ilyen idős korban még jönnek mennek a szerelmek, de itt azért össze vagytok zárva.
2010. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most ha nem nézed a korunkat, úgy mit mondasz? :)
2010. febr. 9. 22:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen ez a baj, hogy össze vagytok zárva és szakítás után gondolom nem nagyon akartok egymással lenni 5-6 órában minden nap :) 14 éves korban általában tényleg mennek-jönnek a szerelmek, szóval jól gondold át =)
2010. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké. Az igaz, de azért a legtöbb szerelem akár általánosban akár középsuliban, de osztályon belül van. Ha most nem is kezdek, később biztos lesz olyan, hogy kell. Akkor mit csináljak majd? :)
2010. febr. 9. 22:37
 6/9 anonim válasza:
75%
ha mindenképpen ezt szeretnéd akkor például üljmellé, kérj tőle tollat mert a tiéd kifogyott, matek lecke hiányának pótolására az ő fözetét kérd, szóval csak ilyen apróságok eleinte. Ha kicsit is érett a dologhoz le fog esni hogy szeretnél tőle valamit, aztán meglátod azt is hogyan viszonyul hozzád. ez után már szabad az út.
2010. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Ha még van tipp szívesen várom! :D

2010. febr. 9. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:
szemezzetek, mosolyogj rá, figyeld ki mikor jön a suliba, mikor megy haza, próbálj te is akkor menni, és útközben beszélgessetek:)
2013. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaj, látom már nem aktuális:D
2013. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!