Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem jelenti azt, hogy megcsal, ugye? Eleve nem is olyan, jó a kapcs. , és mindent megadok neki. szerintem, legalabbis, meg ezt ő is mondta már.

Figyelt kérdés
az történt, hogy a multkor azt mondta a barátom, h neki senkivel se olyan jó, mint velem. és akkor igy ránéztem, h ez most mit jelent. mert h kikkel fekszik még össze, vagy mi van.. és kijavitotta magát, h nem " senkivel ", hanem " semmivel ", és úgy jött ki végül, h rájött, h inkább megvárja mig velem talalkozik ( távkapcsolatban vagyunk, igaz, h csak 100 km, de minden hétvégén hazajövök, meg ő is ellátogat az egyetemi városba, ahol tanulok ), és h nem veri ki.. és h megpróbálja, h milyen igy.. de az agyam azon kattogott, h mi van, ha elszólta magát, de az az igazság, h érzem, h szeret, tudom róla, h nem tud kialakitani egyéjszakás kalandot ( bármilyen hihetetlen is, nem az a fajta, neki érzelmek kellenek ), de mégis bennem van.. igazabol rettegek a megcsalástól, és ugy gondolom, h egy kapcsolat csak emiatt mehet tönkre, holott a legtöbbje nem is emiatt ér véget, hanem lehet ezernyi más oka is.. szóval, az a kérdésem, h akkor ez csak nyelvbotlás volt, ugye? mert nem mozog olyan közegben, a haverjainak is mindnek komoly barátnőjük van, már 2-3-4-5 éve, meg több is..
2011. nov. 13. 16:23
1 2
 11/20 DiMalto ***** válasza:
a hímsoviniszta jellzőre csak annyit h nem az vezérel,hisz én is férfi vagyok (30) és én csak véleményt formáltam,ami tapasztalaton alapul,de nem szentírás ugyhogy nem kell felhuznod magad vagy elfogadni amit mondok......hisz nem vagyunk egyformák.......sok boldogságot!
2011. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ok, és h derithetném ki? ha mégis igy van.. bár ezt nehezen tudom elhinni, mert még soha senkit nem csalt meg.. meg még csak fél éves a kapcsolat, ilyen hamar.. " nem szokás ", ugymond..
2011. nov. 13. 17:29
 13/20 A kérdező kommentje:
te mikor, és miért csaltad meg a parodat?
2011. nov. 13. 17:37
 14/20 DiMalto ***** válasza:
ha ennyire hiszel benne ne akard kideríteni,ami szerinted elképzelhetetlen.....elég ha kitartasz a soha nem csalna meg elméletednél,és elöbb utóbb leülepszik benned ez az elszólás dolog.
2011. nov. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 DiMalto ***** válasza:
miért???? hmm..nem volt tudatos és magyarázat sincs rá,szimplán csak próbálgattam néha magam mikor ugy éreztem h a kapcsolat nincs a topon..de egy idő után a lelkiismeret,vagy talán a korral eldőntöttem h nem akarok kockáztatni minden egyes lelki válságnál egy olyan kapcsolatot ami egyébként egészen jol müködik.....
2011. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
de a mienk jol mukodik....
2011. nov. 13. 18:37
 17/20 DiMalto ***** válasza:
Ámen...
2011. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
látom, nem volt még normalis, és jól működő kapcsolatod.. ha vmi nem megy, azt meg kell beszélni, és nem megcsalni a másikat, nem mellesleg pedig megadni a másiknak a saját teret.. pl. én is szoktam nelkule kimenni bulizni, és ő is volt már nélkülem.. és egyikunk se aggodik..
2011. nov. 13. 19:46
 19/20 Lifeishard ***** válasza:
"... és egyikünk sem aggódik." Dehogynem. Te. :) Ezzel nem azt mondom, hogy tuti megcsal, sőt szerintem megnyugodhatsz. DiMaltonak igaza van, a férfiak szét tudják választani a szexet a szerelemtől (egyébként erre a nők is képesek, tagadja bárki), de az is igaz, h néha mondunk olyanokat, amiket a nők félreértenek, alaptalanul, és nem szeretjük, ha a szavainkba kapaszkodnak. Mint a klasszikus vicc mondja: "Ha mondunk valamit, aminek több értelme is van, és az egyik fáj neked, mi a másikra gondoltunk." Szóval nyugi.
2011. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
hat en nem a bulik miatt aggodok.. akkor tenyleg nem.. ő nem tudja szetvalasztani, legyen erre példa az, h a járásunk elején nem engedte meg h kiverjem neki, mert h az neki még furcsa..
2011. nov. 14. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!