Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érteeeem! Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érteeeem! Miért csinálja megint ezt?

Figyelt kérdés

Korábban leírtam a történetemet ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__23371.. most pedig a folytatásával szintúgy bizonytalan vagyok...

Két héttel ezelőtt volt egy buli, ott volt a srác is, és én is... Mindketten ittunk, ezért kicsit összegabalyodtunk, tánc meg csók volt, semmi extrább... Félrevonultunk beszélgetni, akkor nagyon édes dolgokat mondott nekem, hogy szeretne jobban megismerni, és, hogy milyen jól érezné magát velem, stb... (nem csak a pia beszélt belőle, a haverjai is mondták utólag, hogy tényleg így gondolta) A buli után napokig nem beszéltünk, csak az egyik barátja mondta, hogy az illető fiú nem tudja mit akar, néha engem, néha nem... (én is teljesen így voltam vele...) Aztán végül egyik délután elhívott sétálni, hogy megbeszéljük. Akkor közös döntés alapján megbeszéltük, hogy nem akarunk egymástól semmit. Ez még így oké is lenne, DE... a srác megint elkezdett közeledni, mint a buli előtt... az a baj, hogy nekem még mindig nagyon tetszik, de nem tudom, mit kezdjek ezzel... Miért kezdi megint el ezt? Azt hittem megbeszéltük már, akkor ő is ugyan olyan bizonytalan, mint én? Hogy kezeljem a helyzetet?

Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat:)


2011. nov. 14. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem egymás bátorítására vártok. ha egyszer megtudtátok beszélni, még egyszer tuti megfogjátok tudni, de most hangsúlyozd azt hogy "neked még mindig nagyon tetszik" rövid az élet.. miért ne próbálhatnátok meg ha tetszetek 1másnak?^^ viszont ha most azt mondja h nem (amit nem hiszek) akkor egyszerűen ne viszonozd, mintha nemigazán vennéd észre(de azért nem kell túlzásba esni, ne hodje h utálod...)
2011. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!