Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom (nem barátnőm ) , és meglehetősen jól kijövünk egymással , mivel neki nincs barátja az én kapcsolatom meg elég haldokló félben van arra gondoltam , hogy megkérdezem tőle , hogy ha gondolja és ő esetleg nyitott lenne egy kapcsolatra , nekem meg ""lemenne"" a mostani akkor tehetnénk egy próbát egymással ?

Nem úgy értem , hogy most rögtön , hanem mikor aktuális lesz a téma .


Én 20 ő 19 és kb. 5 hónapja vagyunk jóban egymással , tehát nem gyerekkori barátság menne rá ...


Ha férfitársaimnak voltak hasonló helyzetben az is érdekel.


2011. nov. 15. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem undorító dolog. ún. B tervet tartani... Szakíts szerencsétlen barátnőddel, mert nem szereted. Akkor meg minek vagy vele?
2011. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először szakítunk, utánna udvarlunk.
2011. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatnátok. Csak ebben az a rossz, ha mondjuk szakítotok és rosszil váltok el. Mert akkor oda egy barátság. De ha meg nem is olyan régóta vagytok jóba, akkor ennek nincs olyan nagy jelentősége szerintem. Próbáljátok meg. De ő lányos lány vagy inkább fiúsabb?
2011. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3.válaszoló vagyok: és tényleg szakíts a barátnőddel, mert ez így nem fer vele szemben. Meg előbb utóbb neked is csak az agyadra menne, ha leáldozóban a kapcsolatotok.
2011. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Koccoltasd a mostanit és hagyd hogy "kialakuljon". Meg ne beszéld ,mert akkor azt gondolhatja hogy számító vagy.
2011. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A barátnőmmel szerintem szakítani fogok rövid időn belül , de ez nem úgy meg , hogy küldök neki egy sms-t , hogy bocs most 18:43 ennyi volt ...


A lány akivel meg szerintem összejöhetnénk nem egy fiús , sőt kicsit talán a félénkebb kategória , de akkor szerintetek hanyagoljam a dolgot ?

2011. nov. 15. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan, hogy küldesz neki egy SMS-t hanem olyan, hogy odamész hozzá, elmondod neki, hogy nem érzed jól magad a kapcsolatotokban és nem szeretnéd folytatni.


Ne keress ilyen idióta kifogásokat...

2011. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!