Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan egyeztetitek össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan egyeztetitek össze a vizsgaidőszakot a párkapcsolatotakkal? Vagy hogy beszélitek meg?

Figyelt kérdés
egyetemista vagyok.. és kicsit elszámítottam magam... már most anynira el vagyok havazva hogy nagyon... a barátnőm gimibe jár... és nemnagyon hajlandó felfogni, hogy ez fontos és nem tudok vele lenni annnyi mint szeretné(m).. én vagyok csak enynire szívtelen?
2009. máj. 10. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen megbeszéltem vele hogy ez fontos nekem és tanulnom kell ha nem akarok megbukni. Mondjuk nekem szerencsém van, mert ő is most érettségizik, szóval neki is tanulni kell, meg megbeszéltük hoyg akkor így ha mind a ketten szabadok leszünk akkor mondjunk kiülünk valahova és ott tanulunk együtt.
2009. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én most érettségizem, de nekem a barátom megérti. amikor csak van egy kis szabadidőm, vele töltöm, így talán nincs hiánya semmiben :) jó időbeosztás kérdése az egész. bár nem tudom mi folyk az egyetemen... de ne hanyagold el teljesen a barátnődet sem
2009. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi még nagyon az elején tartottunk a párommal a kapcsolatunkban, amikor beköszöntött a vizsgaidőszak, és én nem igazán értettem, hogy ennyire, hogyan nem lehet ideje rám, aki elmondása szerint fontos vagyok neki. (19 vagyok, most érettségizek, kitünő tanuló voltam és vagyok, szóval nem arról van szó, hogy nem tudom elfogadni, ha valaki tanul, csak tényleg hihetetlennek tűnt, hogy ennyit kelljen tanulnia.) Aztán mondta, hogy menjek oda a koleszhoz, felhívott, megmutatta, hogy mekkora anyagmennyiségből vizsgázik. Hát majdnem dobtam egy hátast. Hamar megértettem, hogy miért nincs ideje rám. És ebből nem volt semmi probléma utána már. Tudtam, hogy az idejét hasznosan tölti, nem a lábát lógatja, így elkerültük a konfliktusokat. Ha a barátnőd csak egy kicsit is fontosnak tartja a jövődet, akkor beletörődik, hogy most egy ideig nem ő áll az első helyen.
2009. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg lehet beszélni. Ez nem szívtelenség részedről.
2009. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2009. máj. 10. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mi vizsgaidőszak alatt jópár napig nem is szoktunk találkozni, ha majd lecsengenek a keményebb napok, bepótoljuk:)
2009. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!