Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz találni mostanság olyan lányt/pasit aki igazán szereti a másikat és nagyon nehezen mennek szét?

Figyelt kérdés
Tegnap halottam az osztály társamtól, hogy az ő bátya 7éve együtt van a barátnőjével és bevallom elgondolkoztatott...
2011. nov. 16. 15:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
az se egészséges.. minden nap ugyanazt a személyt látni? hánynék tőle :DD
2011. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
mért? te havonta cseréled a nőidet? az se egészséges .!.
2011. nov. 16. 15:15
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
lány vok :D
2011. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
nem, én olyan 2-3 évente cserélem őket :D de ez helyzettől, és személytől függ.. régebben kb. havonta váltottam őket :)
2011. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán párt találni nevetségesen nehéz...Nem hogy még válogatni,hogy szeressen is:D
2011. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Azért,amilyen választ az első válaszadó adott! Ma az a menő.hogy minél több párod legyen.
2011. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy 17/F vagyok de szerintem az a menő ha minél tovább legyél együtt úgy egy lánnyal/csajjal akit a háta mögött nem csalsz meg mássikal
2011. nov. 16. 15:24
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

Mert minden elértéktelenedett körülöttünk, és nem is keressük a valódi értékeket. Pláne nem teremtünk. Külsőségek, felszínes dolgok tartanak össze kapcsolatokat, arra építeni nem lehet. Nem is valódi partnerség egy ilyen viszony, inkább üzlethez tudnám hasonlítani, ahol minél kevesebb befektetéssel akarnak bizonyos javakra, eredményekre szert tenni egyesek.

És igazából mi is, akik valódi kapcsolatot szeretnének, szenvedünk az ilyen hozzáállás miatt. Mivel a másik oldal ezt látja bennünk.

2011. nov. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én speciel örülök, hogy nem kell ezzel foglalkoznom. És igencsak bajban lennék, ha most kéne párt találnom.

Én 9 éve együtt vagyok a párommal, és nem hányok tőle.. ( ezt az elsőnek üzenem ) Azért váltogatod olyan gyakran, mert nem vagy szerelmes, és fogalmad sincs erről a kötődésről, ezért nem tudod elképzelni a hosszú kapcsolatot.


27/n

2011. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
nem, nem az a lényeg, h minél tovább.. hanem h jó is legyen az a kapcs.. mert ha nem jó, akkor akármeddig tart, sz.r lesz..
2011. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!