Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz találni mostanság olyan lányt/pasit aki igazán szereti a másikat és nagyon nehezen mennek szét?

Figyelt kérdés
Tegnap halottam az osztály társamtól, hogy az ő bátya 7éve együtt van a barátnőjével és bevallom elgondolkoztatott...
2011. nov. 16. 15:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
képzeld, el h van fogalmam a kötődésről. de miután az exemmel 3 évig voltunk együtt, és időközben folyton vmi más lányok szivárogtak be közénk, meg nem jött el a bucsuztatómra, meg meg akarta szabni, h h öltözhetek, meg h minek hastáncolok, mert h mit nézik más pasik, ahogy rázom nekik a melleimet, meg a fenekemet, akkor már egy kicsit sok volt ebből.. és a 2-3 évente való váltogatás sztem egyáltalán nem gyakori :) a mostani pasim meg inkabb elment lanozni a többiekkel, mint h velem legyen.. ilyen körülmények között h is legyek olyan, amilyet te leirsz?
2011. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
ja, és a mostani is fél éve tart.. ugyh te nekem ne beszélj arrol h én nem tudom elképzelni a hosszú kapcsolatot.. el tudom.. volt is benne részem, és köszönöm, de soha többet.....
2011. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A kapcsolat is olyan, mint a pizza. Ha jó, akkor nagyon jó. Ha rossz, még akkor is jobb, mint a semmi.
2011. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Amin itt a vita kialakul, az pont nem az, hogy milyen távú egy kapcsolat.

Hastáncolós lány: neked sem azért lett eleged az exeidből, mert túl sokáig tartott, hanem mert bunkók, vagy épp hanyagok voltak veled. A mostanit sem azért fogod dobni, ha így alakul, mert lejár a kapcsolatotok szavatossága.

2011. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Hastáncolós: az nem kötődés, ha csak te érzel szerelmet, és a másik pedig birtokolni és irányítani akar. Az nem az a kapcsolat amiről én beszélek. Te általánosságban azt írod le, hogy egy hosszú kapcsolat csak szar lehet, meg hánynál attól, ha mindennap őt kéne nézned. Te inkább attól hánysz ahogy a pasijaid bánnak veled. Így azt mondom, nem, nincs fogalmad az olyan fajta kötődésről, amikor 100 féle rossz dolgon EGYÜTT keresztül mentetek, becsülitek egymást, segítetek egymáson, és SZÁMÍTHATTOK egymásra. Ez az a kötődés és bizalom, ami a te kapcsolatodban nem volt meg, bármennyi ideig is tartott. És ezzel nem téged minősítelek, meg ilyesmi, hanem csak te sem találtad meg azt a pasit, akivel kölcsönös lenne a dolog, és tényleg kialakulhatna valami mély kötődés. Ezt csak azért mondtam el, mert te általánosságban kijelentetted, hogy mekkora szar már egy komoly, tartós kapcsolat, közben meg igazából azt se tudod milyen az.


27/n

2011. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Tejbegrízeskenyér: inkább a semmi, mint egy rossz kapcsolat.
2011. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
talan megtalalom majd azt is amiről te beszélsz.. de nem tudom, h miért nem érdemlek meg vkit, aki törődik velem.. :S
2011. nov. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
55%
Azért nem érdemelsz meg egy normális kapcsolatot kedves előző, mert alapból a bunkókat keresed.
2011. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
nem keresem.. az elsőnél tudhattam volna, már 1-2 megnyilvánulásból.. de ez a mostani nem bunkó, csak.. én se tudom h mi a baja :S belinkelem a kérdést, ott a teljes leirás.. aztán mondjátok meg ti, h mit csinaljak :S
2011. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
2011. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!