Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavaró, ha egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró, ha egy párkapcsolatban a párod szülei nem kedvelnek valami miatt?

Figyelt kérdés
Azt is le írhatjátok ha igen, hogy mi miatt, hasonló helyzetben vagyok, engem sem kedvelnek, pedig nagyon próbálkoztam , és extra jófej voltam mindig, de még köszönni se köszönnek majdnem, nemhogy megkérdezzék, hogy mi újság... el sem tudnám képzelni.:)...
2011. nov. 15. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
ez bukta lesz.. tapasztalat :S
2011. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kingaa1 ***** válasza:
az én szöleim sincsenek oda, nem tudom, és egyre kevesebbet engednek, pedig ő próbálkozik
2011. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért azt megjegyezném, hogy a barátom szülei nagyon maguknak valók, és így vannak a nővére pasijával is, de eléggé igénytelen egy élethelyzet mikor bemegyek , járnak-kelnek a szulei, én meg csak ott ülök, nézek...

Meg hát lehet nincs annyira bajuk velem, viszont letojnak magasról, meg azt is hogy vagyok-e a barátomnak vagy nem.

Ez a pontos megfogalmazás.

2011. nov. 15. 15:57
 4/6 Feldmütze ***** válasza:

ZAVARÓ!

A barátnőm szülei alig ismernek, sőt nem is ismernek, kétszer találkoztam velük, akkor is csak köszöntünk.

A barátnőm meg volt olyan hülye ( már bocsánat ) hogy elmondta mit gondolnak a szülei.

-Nem tűnök 18 nak

-Nem vagyok elég komoly (??????)

-Nem ilyen pasit képzeltek el a lányuknak

-Szakítson velem, mert nem vagyok magas :)

és hasonlók.

Hát köszönöm szépen. És ezek után jópofizzak, ha ottleszek náluk? :)

2011. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17:01-esnek.

az én szüleim sem kedvelik a párom, de én nem mondtam el neki, nem tudom mennyire érzi, nem akarom megbántani, és ki tudja ő hogyan viselkedne velük utána, mert szerintem ő sem jópofizna.

2011. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
épp ezaz, én sem mondanám el a helyedben, a barátom sajnos megtette, azóta bánom. hát, valahogy... én sem tudok jópofizni veluk az a helyzet. :)
2011. nov. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!