Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ilyenkor? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyenkor? Mit tehetek most?

Figyelt kérdés

Egy éjszakás kalandnak indult, de több éjszakás majd kapcsolat lett belőle. A csaj megjelenésre teljesen korrekt, sőt kimondottan jól néz ki, gyönyörű haj, igéző szemek, kerek popsi és formás cici. Mégsem tartott sokáig, mert hamar rá kellett jönnöm, hogy a drágaságom NEM normális. Azt tudni kell róla, hogy egy mocskosul gazdag család sarja és sanyarú élete során keményen hozzászokott, hogy mindent megkaphat, birtokolhat és irányíthat. Miután már elviselhetetlenek lettek a rigolyái és a masszív parancsolgatásai megszüntettem vele minden kapcsolatot, szakítottam és igyekeztem minnél távolabb kerülni tőle. A probléma itt kezdődött. Azóta folyamatosan zaklat, de szó szerint! Nem tudok rá mást mondani, mint hogy őrült. Folyamatosan keres és ellehetetleníti az összes kapcsolatomat, és valótlanokat terjeszt mindenkinek, legfőképpen azt, hogy még mindig együtt vagyunk, de hallottam már olyat is, hogy jegyben járunk. Így elég nehéz tovább lépni és esetleg egy másik, normális barátnőre szert tenni. Már számot kellet miatta változtatnom, valamint töröltem magam minden közösségi oldalról, de egyszerűen nem áll le. Többször kiosztottam, próbáltam normális, emberi hangon elmagyarázni neki, de nagyon úgy néz ki, hogy reménytelen az ügy.

Tényleg mindent megpróbáltam (feljelenteni zaklatásért azért nem akarom, kicsit ratyi húzás lenne) ez az utolsó mentsváram,hiszen tudom, hogy a válaszadók 70% tahó vagy épp paraszt, de mivel tényleg mindent megpróbáltam már, gondoltam nem sokat veszíthetek ha itt is felteszem ezt a kérdést. A normális válaszokat köszönöm, a tahók meg...

22/F


2011. nov. 17. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem égesd le a barátai előtt. Vagy minden új csajnak meséld el a sztorit, aztán ha valameyik kicsit talpraesettebb az majd sztenderre teszi a pszicho-t :D
2011. nov. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és akkor mi van ha mindenféléket beszél össze-vissza?

ezt nem értem.

kit érdekel,ha egy tyúk össze-vissza hablatyol?

egyébként egyszerű,ha le akarod rázni végleg.

összejössz vele megint és elkezded full prosztóba nyomni.

megdugod 5 perc alatt,hogy neki véletlenül se legyen jó,elmész vele ide oda,de neki kell fizetnie.

folyamatosan pofákat vágsz és feltűnően unatkozol a társaságában.

ha meg látsz még reményt és hajlandóságot arra,hogy megváltozik,akkor egy kis neveléssel rendbe is hozható.

ha ennyire ragaszkodik hozzád,talán a kedvedért leszállna a magas lóról.

2011. nov. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 01:05

Nem hinném, hogy valaha is összejövök vele újra, mert a legfőbb probléma, ami már az elején is zavart, hogy egészen más kasztban vagyunk. A szülinapomra pl egy elég híres és márkás öltönyt kaptam, amit még hordani sem tudok, mert nem mozgok olyan körökben ahová felvehetném. Eltudod képzelni, hogy milyen megalázó és kínos az, ha a barátnődtől egy olyan ajándékot kapsz, aminek az értéke másfélhavi fizetéseddel egyenlő? Én ilyet a jelenlegi fizetésemmel max fél évi spórolással vehetnék neki.

Amúgy egy nagyvállalatnál dolgozok területi képviselőként, aminek a vezérigazgatója az ő apukája, aki mellesleg párttag :) tehát nem lenne egy nyerő húzás a lányát magamra haragítanom, hiszen még csak meg sem kell erőltetnie magát, hogy egy életre kib@sszon velem

2011. nov. 17. 01:41
 4/6 anonim ***** válasza:

2,vok.

bakker.

ha ennyire jó a család,akkor neveld meg abigét és vedd el feleségül.

és én cseppet sem jövök zavarba egy pazar ajándéktól.

mindig a mihez képestet nézem.

szóval ha az exed havi bevétele 1 miller,akkor a kilós zakó a részéről nem egy nagy ajándék.

és amúgy is a szándék a fontos ajándékozáskor és nem kell ugyanolyan értékben viszonozni.

jól néz ki,gazdag,befolyásos család,áááá megalapozhatnád a jövőd,főleg ha nincs fiú testvére:).

beépülsz és átveszed a hatalmat.

ekkora adu ász lehetőséget dobsz el,mert hogy alacsonyabb kasztba sorolod magad.

több önbecsülést fiatalember:D.

2011. nov. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az az öltöny alulról veri a 2 kilót :) A csaj pedig, nevezzük Kingának, semmilyen jövedelemmel nem rendelkezik, vagyis papíron max minimálbér. Ezen sokat őrlődtem én is, hogy egy ilyen húzással megalapozhatnám az életem anyagi részét, de mi van a többivel? Ebben a kapcsolatban inkább érzem magam egy papucsnak, mint egy férfinek, ami hosszú távon súlyos személyiségtorzuláshoz is vezethet. Kívülről persze mindez egyszerűnek és gyerekjátéknak tűnhet, de itt bent ez egy kib@szott nagy káosz. Vagy úszom az árral és belemegyek egy olyan kapcsolatba, amihez jelenleg semmi kedvem, vagy elintézem magamnak, hogy totál csőd legyen az életem, vagy bízok a legjobbakban, hogy egy idő után felfogja, hogy teljesen közömbös számomra és végre leszáll rólam
2011. nov. 17. 02:18
 6/6 anonim ***** válasza:

ha kellően tudod irányítani,akkor nem nő a fejedre.

mondjuk 22 évesen ez lehet nekem sem ment volna.

mindenesetre nézz utána schwarzenegger életrajzának,ő tudatosan választott magának gazdag és híres családból feleséget.

mondjuk az már más dolog,hogy az ő feleségénél több figyelmet fordított a család a lány nevelésre és az illendő viselkedésre.

2011. nov. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!