Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem még mindig pedig egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még mindig pedig egy honapja szakítottun, hogy szerezem visza?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszetem annak a lánynak és egy bulin amire ő hívott meg össze jötünk. 5 hónapig voltam együtt a lányal minden jó volt egészen a kapcsolat utolsó kéthetéig onanstol nem nagyon kereste a társaságom szakítotunk közös megegyezéssel. Majd mikor mondtam probáljuk meg ujra azt mondta csak barátság lehet köztünk. De nem akkarom elveszíteni.
2011. nov. 17. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
De ez már megtörtént...
2011. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
onanstol? Akkor már onanstohl, de hogy jön ide a Buci?
2011. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bókolj neko, figyelj rá, járj a kedvébe, hívd meg egy csokira vagy egy üdítőre, és mindig tarts szóval... Lehet felgyullad újra a láng:)
2011. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Detto. Csak én lány vagyok. 1hónapja rakott ki, de nem tudok felejteni...

én lezártam a dolgot, habár nagyon hiányzik. Felesleges a múlt után futkosni.:).Keress egy lányt, akit szerethetsz, és hagyd az időnek, hogy engedjen felejteni.

17L

2011. nov. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Gyere össze egy másik lánnyal amilyen gyorsan csak lehet.De mondjuk olyannal akit ismersz és segítene féltékennyé tenni a volt barátnődet. Iszonyatosan féltékeny lesz és rövid időn belül jobb esetben visszakönyörgi magát hozzád.
2011. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tedd féltékennyé, ezaz!-.-"

Ha azt mondta, hogy csak a barátod szeretne lenni, az annyit tesz barátom, mint "nincs pofám megmondani, hogy elegem van belőled..."-nyuszi volt a csaj.

Mellesleg, azt mondod közös megegyezéssel szakítottatok...akkor most mit is szeretnél? Ha annyira oda lennél érte, nem egyeztél volna bele.

2011. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A bokolás az meg volt. A barátai is leprobálnak beszélni a lányról hogy ő ilyen az öszes palija igy járt én huztam a legtovább. És nem tud indokott mondani miért szakítottunk. A barátainak elmondja hogy atenyerén hordoztam és ilyen srácot nem igen talál mégegyszer.
2011. nov. 17. 18:07
 8/10 anonim ***** válasza:
A lánnyal egy városbalaktok? te hova valósi vagy?
2011. nov. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen. Paks
2011. nov. 19. 18:32
 10/10 anonim ***** válasza:
bakker én ismerlekxd
2011. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!