Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezem "vissza" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezem "vissza" a srácot, akit igazából én is mástól vettem el? :$

Figyelt kérdés

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni!:)

Egy 17éves lány vagyok és tetszik egy 20éves fiú...elmesélem, hogy mi hogyan is ismerkedtünk meg hátha könnyebb lesz segíteni. Ez az egész nyár vége felé kezdődött mikor ő felvett egy közösségi oldalra, én akkor őt nem ismertem. Mégis visszaigazoltam neki, hogy ismerősöm legyen...nekem ekkor még nem annyira tetcet, úgy voltam vele, hogy nem rossz, de úgy se lesz semmi...hát nem így lett. :) Elkezdet "bökdösni"...én persze visszaböktem, mert hát mért ne!! Majd rám írt ott cseten...így elkezdtünk beszélgetni, "flörtölni", majd így pár hét után elkérte az msn-címem...akkor már nekem nagyon szimpatikus volt. Október elején neki lett egy barátnője amire én nagyon csalódott lettem, mert a sok beszélgetés után én nagyon megkedveltem őt. Amint megtudtam, hogy lett barátnője én elmondtam neki, hogy mit érzek iránta, köpni-nyelni nem bírt. Ezzel kicsit úgy érzetem, hogy elrontottam mindent vele kapcsolatban, de nem, sőt...Majd jött a két buli...az egyik buliba nem nagyon akart jönni, de mondtam neki, de eljött és együtt buliztunk, majd egyszer csak elkezdtünk táncolni, majd jött a többi(a csók is meg volt). Majd másnap újabb buli...ahol ott helybe az ő falujukba volt a buli...és eljött értünk kocsival, és náluk kicsit ittunk meg beszélgettünk. Elmentünk abba a buliba, majd pár óra elteltével szolt nekem, hogy menjek vele haza valamiért, jó mondom mért ne...és ott náluk ketten voltunk...tényleg nem történt semmi olyan amiért szégyenkeznem kellene, de akkor ő nem gondolt a barátnőjére és azt mondta, hogy nem is szereti. (és amint tudjuk részeg ember igazat mond!;) ) A buli után egy hétre mondták, hogy a barátnője szakított vele, mert látták egy idegen csajjal smárolni...ekkor én kicsit összetörtem, hogy miattam, de hisz nem is szerette akkor meg nem kell magam emészteni, de az biztos, hogy ez nekem is rosszul esett volna, sajnáltam azért a csajt!:( Ez az eset után szinte alig beszéltünk...majd jött a karácsony...amik is elkezdtünk megint beszélni, végre megint sikerült "felizgatnom" őt. Egy szilveszteri buliba voltunk ahol megint megvolt a csók, meg rendesen megvizsgálta, hogy mi volt rajtam. Másnap sikerült is beszélni vele, és mondta, hogy rám emlékszik mert nagyon tetszettem neki...Nem tudom, hogy ez csak a buli meg a pia hatására lehet e, vagy esetleg számíthatok többre is?? Vagy várjak rá még egy kicsit, hát ha akar komoly kapcsolatot is, mert én szeretnék folytatást!:$ Kérlek segítsetek miként tudnák vele beszélni, ha ő nem nagyon add esélyt erre, hogy megpróbáljunk beszélni, mert ha megpróbálom arra felé terelni a témát...kivágja magát belőle!!:/


2011. jan. 10. 17:52
 1/4 Pj0tr ***** válasza:

Bocsánat, de én kb itt hagytam abba: "tetcet"...

Na végigküzdöttem magam rajta. Ne haragudj, de elég gyerek vagy. Ne tereld felé a témát, hanem kérdezz rá! Abból vágja ki magát. Nem várakozni kell, hanem irányítani a saját életedet.

Egyébként attól, hogy nem szereti a partnerét, még kapcsolatban van.

(Személyes megjegyzés. Ha már begépeled legalább egyszer olvasd át, mert ez így gáz)

2011. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég nehezen követhető a szöveg a stilisztikai és helyesírási hibák miatt,de azt hiszem sikerült megfejtenem.Szerintem is elég éretlen, gyerekes ahogy viselkedsz ezzel az egésszel kapcsolatban.Én a helyedben elfelejteném ezt a srácot, de ha nagyon szeretnéd erőltetni a dolgot,beszéld meg vele élőben!Egyszerűen kérdezz rá, hogy mik a szándékai veled kapcsolatban.
2011. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana egyszer józanul is találkozni sztem...HA akkor is kíván,nem csak bepiálva,akkor nálad a pont.
2011. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cleptomaniac ***** válasza:
Lyukra játszik, bocs. Ha akart volna tőled valami komolyabbat, nem jön össze a másik csajjal. Meg minek vesz fel ismerősnek, ha nem is ismeritek egymást? Valószínűleg volt annyi esze, hogy több vasat tartson a tűzbe. Meg most az idegen csaj, akivel csókolózott, biztosan te voltál, vagy egy harmadik? (bocs a pesszimizmusért, de a mai letargikus hangulatomban így látom)
2011. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!