Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Aki magányos, az írja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Aki magányos, az írja már meg nekem, hogy mióta az és mi lett a szakítás oka?

Figyelt kérdés
köszi 22/fiú vok, és nemrég szakítottam.
2011. nov. 17. 14:38
 1/6 A kérdező kommentje:
ezek szerint egy csaj se magányos :D
2011. nov. 17. 15:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól látod, a fiúk mindig magányosabbak...köztük én is...
2011. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Féléve.

Kiszerettem az illetőből.Barátságból lettünk szerelmesek,nekem sose jött ő be külsőre,de aztán a rózsaszín köd...Na mikor ez 2 év múlva elmúlt,rájöttem,hogy már férfiként sem vonz.Ezért szakítottam.

24n

2011. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1.5 éve, észérvek miatt szakítottam. Mást akartunk az élettől, más volt a temperamentumunk, stb.
2011. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23/n voltam
2011. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem szakítottak, 4 hónapja. Kiderült, hogy az exem soha nem volt belém szerelmes, én viszont belé még akkor is szerelmes voltam és a végsőkig ragaszkodtam volna hozzá még ezt is lenyelve, hogy soha nem érzett irántam úgy. Kényelemből volt velem 3 évig, mert kedvelt, kedves, aranyos, csinos lánynak tartott meg jó volt a szex. Akkor azt hittem belehalok, most már elfogadtam és megértettem, hogy ennél jobbat érdemlek.


25 L

2011. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!