Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megalazva erzem magam. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalazva erzem magam. Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok a baratom 25.2 ev joban rosszban.Nagyon szerettuk egymast,a csillagokat is lehozta volna nekem.Eljegyzes, tervezgetes....minden volt.

Mindig is szerettem volna hajon dolgozni de mivel o nem beszel angolul csak egyedul mehettem volna.Hiaba akrtam feladtam ezt is ahogy a fosulit is a kapcsolatunkert csakhogy egyutt legyunk.Kaptam egy lehetoseget h Angliaba dolgozza es ugy dontottunk h akkor kijovok o eg majd utanam jon.Persze en itt vagyok, o meg kozben otthon elkezdett egy vallakozast es mondta h nem fog kijonni.Hat mondom rendben majd megbeszelunk mindent otthon mert aprilisba voltam otthon 10 napig.Sirt mikor talalkoztunk, annyira hianyoztam neki, majd a szivem szakadt meg, szep volt az a 10 nap otthon, es meg is igerte h ha visszajovok rakethetre veszi a repjegyet es kijon egy hetre, nyaron meg majd elmegyunk kirandulni aztan majd lesz valahogy.Mondtam neki h birjuk ki max decemberig leszek itt.

2 hetig nem jelentkezett nekem most.Furcsallottam nagyon, es hat egyszer mikor vegre sikerult elernem elkezdte h megvaltozott, neki torodes es ragaszkodas kell, es h meg fog csalni meg csokolozott masik lannyal.Egesz heten minden reggel irt smst h hol olt bulizni es 16 eves lanyokkal csal.....Napok ota csak sirtam hisz szeretem, de szuleim nem neznek jo szemmel ha hazmennek munkanelkulinek, es suliba se adtam be jelentkezest.December elejen hazamentem volna...Szoval kegyetlen fajdalmat okozott, es irta h tudja a pokolra jut, de en csak ezt erdemlem stb stb.....szornyu.Tegnap este baratnom kirangatott elmentunk discoba...elotte felhivtam h mondja meg az igazat tenyleg megcsalte....erre h csokolozott mas lannyal, de h majd neten beszelunk holnap....no en nagyon csalodott lettem, jol berugtam es hat csokoloztam egy pasival a discoban...de semmi erzelem hisz csak ot szeretem es nem tudom elviselni h miert teszi ezt velem.Ma lazas betegen ebredtem, egy hete nem ettem mar lassan, tonkre vagyok,raadasul irt egy smst, h 16 eves lannyal csalt meg, es hogy masokat is elfog csabitani... szuleimmel beszelgtem es elmondtam nekik mi tortent.Anyu felhivta h ne irkaljon nekem semmit ha mar egyszer megcsalt akkor hagyjon beken, majd beszelt a volt pasim anyjaval is h beszelgessen el a fiaval.

Ezutan a volt pasim irja nekem skypon h milyen jo hogy senki nem tudja az igazsagot.Es bevallotta h nem fekudt le senkivel...holott en mar ebben elek egy hete...viszont egy lannyal tenyleg csokolozott de semmi tobb, es csak rossz pillanat volt, mert hianyzik neki a szeretetem.Persze most gondolhatnank h hat semmi problema en is csokoloztam massal,de ha o nem teszi ezt velem, nem eltet abba a tudatba hogy ez igaz akkor en soha nem teszek ilyet.Folyamatosan jatszik, valtoztatja a velemenyet......dehogy bocsanatot kerne.....pedig eskuszom azt a csokot megbocsatanam, lennek olyan hulye...de hogy o mar nem kerhet tolem bocsanatot, meg h a lelkiismeret furdalas benne most minden erzest elnyom...Mit tegyek?Elfelejtsem?Rendbe lehet ezt hozni?Valaki hasonlo helyzetben?Osszetorte a szivem....napokig nem aludtam mert irta h itt meg ott bulizik es megcsal....estenkent ha beszelnia krta vele csak egy szavas valaszokat adott meg h mennie kell buliba nincs ideje...aztan azt mondta azert nem akart velem beszelni mert tudta h ha megtudom h mast csokolt akkor ugyis vege...es h magaban sem bizik, idore van szuksege, mert gyenge es ha netorodest masnal keresi a vigaszt.

Na adjatok tanacsot.


2009. máj. 10. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem annyira szeret és annyira hiányzol neki, hogy egy ilyen gusztustalan módon próbál féltékennyé tenni, visszacsalni. Lehet érdemes átgondolni hogyan tovább, ha ennyire a lelkedbe gázolt (teljesen érthető). Szerintem kérdezd meg tőle miért csinálta ezt, szeret-e még, és utána gondold át tudod-e vele folytatni, meg tudsz-e neki bocsátani.
2009. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

jaj haggyuk már most bele vagy még zúgva, majd elfelejted...

most látod hogy egy tahó aki csak szivat hagyd a francba

2009. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Egy elkeseredett szerelmes próbálkozása hogy visszakapjon valakit.

Ez a véleményem. A srác vissza akar kapni. És emelett meg nem akar kimenni még utánad sem és mindenfélét kitalál csak hogy haza csalogasson, hát sikerült neki, de milyen áron? Mert ha belegondolsz most nem fogja neked azt mondani hogy szerelemem ne menj ki angliába maradj velem mert én úgy szeretném. Hát elég hülyén csinálja, de hát mit tesz a szerelem? Megbolondít.

2009. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valószínű, hogy tényleg csókolózott 1-2 lánnyal, de nem hiszem, hogy megcsalt. Valszeg úgy érzi, hogy azzal, hogy itthagytad, tényleg elhagytad, valójában nem szereted, és így próbál talán elfelejteni, pedig valójában nem akar.

Ha úgy érzed, tényleg szereted, akkor kéne egy négyszemközti beszélgetés, de ha kint maradsz, akkor nem adok sok esélyt ennek a kapcsoltanak. Valószínű féltékeny is a srác, de ez nem biztos. Én ezt így látom.

Amúgy azt meg nem értem, miért ne mehettél volna fősulira itthon mellette...

2009. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta h o tudja milyen a foiskolas elet...es h nem akar amiatt elvesziteni, meg egy honapba 1x 2x latni....nem tudom beszelgettem vele ma isde csk mondja h figyelj megyek aludni, ne beszelgessunk, mi mar nem lehetunk egyutt nem lehetsz hulye h megbocsatasz.
2009. máj. 10. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez gusztustalanság, amit csinál. Értem én, hogy hiányzol neki, meg minden, de akkor minek hazudozik? Én nem bíznék meg már benne. És miért adtad fel a fősulit miatta? Az, hogy másik városban jársz fősuliba, még nem azt jelenti, hogy fűvel-fával megcsalod.


Amúgy pedig gyanús, hogy folyton kerüli a veled való beszélgetést. Szerintem szakíts vele. Ha a fősulit feladtad, akkor még ki tudja, mit akar feladatni veled később? Családodat, barátaidat? Csak azért, hogy folyton vele legyél? Ő a tulajdonát látja benned, nem a vele egyenrangú társat szerintem.

2009. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd ki a büdös francba és ne gyere haza többet Angliából! Ez a legjobb amit tehetsz!
2009. máj. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
válasz a kommentre: Az egyik barátom az orvosi egyetemre jár Budapesten, ami asszem elég nagy szó. és ez marhaság h csak havi 1x 2x érne rá. Amúgy szerintem ő sem tudja mit akar. De ahogy olvasom neten beszélgettetek. Javaslom h inkább élőben kéne.
2009. máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
háát tudod en kidobnam,szereted meg minden ez ertheto,deee akk is van ennek egy masik modja is.sztem meg fosulira menj,az egy eletre szol,meg aztan amig tanulsz legalabb addig is lekotod magad.en a helyedbe egyik nap elkuldenem afenebe,kozolnem vele h szorakozzon azzal akivel akar,tepje szet annak a lelket aztan megzsuntetnek vele minden kapcsolatot,lefoglalnam magam,megprobalnek uj eletet kezdenio,gondold at megeri egy ilyen pasi mellett maradni?tegyuk fol h ha ujra osszejonnetek tudnal benne ujra bizni v minidg amikor nem vagytok egyutt az jarna a fejedbe h rem nem csal meg,nem ver at ujra...a te dolgod de gondold at!en ezt javaslom
2009. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!