Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! A barátomnak szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A barátomnak szeretnék venni karácsonyra elektromos borotvát. Melyiket ajánljátok? Szerintetek jó ötlet ajándéknak?

Figyelt kérdés
Szóval az érdekelne, hogy melyik az ami nektek bevált, és fájdalommentesen borosta nélküli lett az arcotok? Jó lenne ha árat is tudnátok mondani, hogy kb mennyi volt. Előre is köszi!:)
2011. nov. 18. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

jó ajándék


de vehetsz vmi ruha félét


vagy egy üveg whiskit


parfümöt

2011. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Rendesek vagytok, hogy segítetek!köszönöm:)
2011. nov. 18. 17:18
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet! Egyrész mindig félnapos borostát hagy másrészt kikészíti a bőrt! Minden nap- kétnaponta lehet nyüstölni! Nekem van, évek óta nem használom!


[link]


Inkább itt rendelj tökéletesen jó életem eddigi legjobb borotvája, pedig már inkább hatvan éves vagyok!

2011. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az tényleg igaz, hogy egyik villany sem végez tökéletes munkát. Egy kicsi mindig maradt. A hagyományos pengés sokkal simábbra borotvál. Többek között én ezért is használok hagyományost.
2011. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

hmmm elég sok a rossz vélemény ezzel kapcsolatban :S

úgy gondoltam, hogy az elektromos borotva jobb mint a hagyományos ..de ezek szerint nem

2011. nov. 18. 17:29
 16/17 anonim ***** válasza:

Ki mire esküszik!

Valakink a villany, valakinek a hagyományos. Nem lehet egzakt módon eldönteni. Egyik haverom pl csak villanyt használ. Reggel fél perc alattt körbe brummogtatja az arcát és kész is. Én nem szeretem a villanyt. Ennyi.

De ha a barátod a villanyra esküszik akkor nyugodtan vegyél neki.

2011. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

jó ajándék, nem tudom mennyit akarsz rá áldozni, de ne a legolcsóbb sz@rt vedd


sok ismerősöm philips-et használ, én is és elég jó

2011. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!