Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsony, egyedül! Milyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsony, egyedül! Milyen?

Figyelt kérdés
Míg mások azon aggódnak, hogy mivel lepjék meg a párjukat karácsonykor, addig én azon aggódok hogyan vészelem át egyedül. 4 hónapja nincs párom és hosszú évek óta nem töltöttem egyedül az ünnepeket.
2011. nov. 18. 19:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm az elismerő szavakat. Minden voltam már, de gagyiratyi még nem.
2011. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én most örülnék, ha egyedül lehetnék, de nem lehetek :(
2011. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
szülök, rokonok? néha nem árt visszamenni gyerekbe és rokonia, családi összejövetelre menni. bár azt is megértem, ha nem akarsz..
2011. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Vágyom rá, hogy egyszer kipróbáljam. Rám férne már a magány néhány hónapra.
2011. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Család nincs. Barátok nyakára nem akarok menni. Ilyenkor mindenkinek a családja mellett a helye és nem akarok senkinél kakukktojás lenni. Igaz még nem próbáltam de a pálinka lehet jó megoldás lesz...
2011. nov. 18. 20:49
 16/23 anonim ***** válasza:

- túl eléd ..... ne aggodj


- ha 23 evésen meg itt ülök úgy , hogy meg nem volt barátnőm , de nem csak barátnőm hanem égvilágon meg semmit nem csináltam meg egy rohadt csók sem vagy csak egy sima szájra puszi sem volt meg

- ahogy telnek az évek mindig reménykedek , hogy következő évtől jobb lesz minden .... de úgy latszik sosem válik valóra .... ( pedig mar egy öleléstől vagy csak egy puszitól is királynak ereznem magamat ) és nem azért van mert nem a megfelelő kategóriából választok vagy nem próbálkozok ..... hanem egyszerűen mindig a legelhetetlenem helyzetek elé állít a sors


-ha én eddig kibírtam akkor akkor te is ki fogod


U.I. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__23874..

2011. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
A magam 13 hónapjával kispályás vagyok ugyan, de nekem se jó egyedül. Próbálok a családomnak és a barátaimnak örülni. És reménykedek, hátha megajándékozik a Jézuska egy párral. :))
2011. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz. :( 2010-es karácsonyom úgy telt, és ráadásul azelőtt kerek egy évvel nagyon boldog szerelmes voltam. Nem lehetett nem észrevenni a különbséget... Úgy tűnik, idén is így lesz.
2011. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Úgy idd le magad hogy csak szilveszterkor ébredj fel.
2011. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

4 hónap? szörnyű... nem töltöttem még párosan a karácsonyt!

amúgy semmi extra. én tanulni fogok ugyanúgy mint tavalyelőtt, az egész ünnep alatt. na meg edzek is!

2011. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!