Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy nagyobb önbizalmam legyen fiúk terén?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, meg semmi ilyesmi...sőt pont ellenkezőleg (nem vagyok egoista, csak tisztában vagyok magammal); a környezetemben már mindenki mondta, hogy bárcsak olyan alakja lenne, mint nekem, olyan szép arca, lába feneke stb. ÉS már modellkedtem is egyszer kétszer, szóval ezzel nincs probléma. De még is azt gondolom, hogy egyik fiúnak sem tetszem... Nem szoktam sokat beszélni, nem vagyok középpontban, de visszhúzódónak sem mondanám magam, mert szeretek nagy társaságban lenni. Ha megtetszik egy fiú, nem merek odamenni hozzá, vagy beszélgetni stb., mert félek, hogy rondának fog találni, vagy unalmasnak, amiért nem pofázok folyamatosan annyit általában, mint akinek egésznap jár a szája meg ontja apoénokat... Inkább művészlélek szerű vagyok (sokat rajzolok ésfestek, és balettozom is). Valami tanácsot adjatok, hogy ne féljek már ennyire! :(

17/L


2011. nov. 8. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda ördögi kör!:D

Mikor annyi idős voltam, mint te, minden olyan lányt irigyeltem mint te. Szép, vékony, modell, gyönyörű, fiúk kedvence... (gondoltam én)

Én fogszabályzós voltam, középkategóriás, sportos, eléggé fiús meg minden... 18 éves koromra szerencsére egy fokkal emberibb külsőm lett, persze olyan szép, mint ti, sosem voltam, de míg ezek a lánykák elvoltak a külsejükkel (félre ne érts, semmi elítélendőt nem látok benne) én jobb híján barátkoztam fiúkkal. És barátkoztam és barátkoztam, csak fiúkkal, mivel a lányokkal semmit nem tudtam kezdeni. A fiúkkal viszont jól kijöttem, és egyre jobban kijövök a mai napig, nagyon jól megértetem magam velük a mai napig. És soha nem jövök rá, micsoda irdatlan kincs ez minden szép külső ellenére is, ha nem súgja egyszer egy hozzád hasonló modell lány a fülembe félénken, hogy ő annyira irigyel engem, mert én minden srácot megkaphatok, mivel olyan jól kijövök velük, és tudom mi kell nekik, de ő nem. :D Szóval ez ilyen ördögi kör, hogy mindig másokat irigylünk...

Semmi trükk nincs benne amúgy. Barátkozz fiúkkal. Akkor úgyis rájössz, hogy mit akarnak és hogy szerezd meg őket?

20L

2011. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

küldesz képet magadról?


kíváncsivá tettél.

2011. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a baj, hogy te félsz tőlük, Ők félnek tőled.

Modell vagy, szóval valószinűleg igen szép is.

A szép nőktől a férfiak igen csak félnek :D Tisztelet a kivételnek.

Az hogy félénk vagy szerintem még előny is lehet :D


Meg ugyan mégis. Szerinted van oka bármelyik férfinak rondának tartani téged??!! Hisz te magad mondtad, hogy nem vagy az. Hát akkor ne is hidd, hogy az vagy!

Adj jeleket a fiúnak aki tetszik és várd, hogy Ő lépjen. Ha mulya esetleg elegyedj beszélgetésbe vele. Az ég világon senki nem fogja leharapni a fejed. Pláne nem vog csúnyának tartani senki b@sszus!


Csak beképzeled ezt a csúnya dolgot :) Szép vagy, érezd magad annak. Akkor majd a lábad előtt hevernek a pasik... :) Bízz magadban kicsilány, nincs mitől tartanod!



21F

2011. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1., hát igen, nagyon irigylem azokat a lányokat akik csak úgy odamennek fi'ukhoz dumálni... :) hogy csinálod? :o 2.: nem valószínű, h küldök magamról képet, mert paranoiás vagyok :D de nagy barna szemem van, fekete göndör hajam, vékony vagyok és magas, vastag ajkaim vannak és kreol bőröm van (anya magyar apa pedig afrikai) nnna, ennyi legyen elég ^^
2011. nov. 8. 22:42
 5/16 A kérdező kommentje:
ÉS 3. neked is köszi a választ, ezt így biztató egy fiú szájából hallani, de miért félnének tölem? Nem vagyok idegbeteg vagy ilyesmi.... :o
2011. nov. 8. 22:46
 6/16 Solarian ***** válasza:
Fekete göndör haj. biztos szép. valszeg félnek a fiúk odamenni hozzád mer jól nézel ki
2011. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Oké, de a kettő közt mi az összefüggés? Ettől függetlenül még mindig nincsenek pszihés problémáim :D vagy azt gondolják, hogy nem tartom őket megfelelő partnernek, vagy micsoda?
2011. nov. 8. 23:07
 8/16 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem mondtam, hogy idegbeteg lennél. A fiúkban van egy feszkó, ha szép lányhoz kell odamenni. Úgymond magasabb rendűnek tartják, félnek tőlük.


Külső leírásod alapján szép daliás csajszi lehetsz. Lehet, hogy a magasságod miatt is félnek kicsit :D

(tele van a gyk.hu magasságkomplexusos fiúkkal...)


21F

2011. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Solarian ***** válasza:
Igen pontosan. Azt érzik hpgy nemérnek fel a kalibereddel.
2011. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát...akkor majd kicsit összébb húzom magam :) (annyira magas meg nem vagyok, hogy a huuuu, nem látom a tetejét :D -171cm-
2011. nov. 8. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!