Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő lenne az Igazi? Hogy jöttete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő lenne az Igazi? Hogy jöttetek rá, hogy párotok a nagy Ő? Mitől Ő az igazi?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ezt nekem kell éreznem,de kíváncsi vagyok ti hogy jöttetek rá,hogy Ő a nagy Ő?Mi 2 éve vagyunk együtt,egyetemisták vagyunk.Páromat tartom a leghelyesebb pasinak,imádom minden kis mozdulatát,a tekintetét, a gesztusait,ilyenkor olyan érzés mintha bizseregne a szívem.Mázlistának érzem magam,amiért engem szeret.Mindenről lehet vele beszélni,a csajos pletyikről is,mindig mondja hogy szeret és ki is mutatja.A legfontosabb neki ,hogy boldog legyek vele,többször is említette,hogy értelmet adok az életének.Barátnőimmel beszéltünk a dologról,mindegyiküknek van barátja,de ők ilyenek nem mondtak.Igaz nem is érzem rajtuk,hogy ennyire szerelmesek lennének mint mi.Ezek szerint akkor megtaláltam életem párját?Mindig tervezzük a közös jövőt,ábrándozunk.Egyedül a fura humora,ami zavar,olyan gyerekes tud lenni.Durcit játszik,ami idegesít.Ennyi belefér a a nagy Ő-be?Tökéletes ember nem létezik,de amikor a jövőmet képzelem el Ő benne van...
2009. máj. 11. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes ember nincs.(:

Szerintem nincs olyan, hogy rájövünk arra, hogy Ő a nagy Ő. Ha valaki úgy gondolja, hogy ő az igazi, elveszi feleségül, aztán pár év múlva megcsalja, vagy kiszeretnek egymásból. Akkor már nem ő a nagy Ő. Ezt nem lehet előre tudni. Én már gondoltam azt, hogy megtaláltam, de pár év múlva rájöttem, hogy egy szemét.

2009. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, hogy ilyen szerelmes vagy. És bár én is az avgyok, én is vele tervezem a jövőm, sokszor gondolom, hogy mi van ha majd egyszer mindennek vége szakad és valamiért szakítunk... Pedig már a családot tervezném vele. hogy elvegyen feleségül, és lenne babánk...

Sajnos a mai világban nagyon sok helyen kell helyt állni, és emiatt sok kapcsolatnak is vége szakad. Ilyet nem lehet kimondani, hogy ő a nagy Ő. Persze lehet hogy így érzel, de mi van ha másnap megváltozik minden?


Egyébként mindezek mellett én úgy érzem, mellettem is a nagy Ő van. De ne mondjátok el senkinek ;P

2009. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a nagy Ő az lehet: aki nélkül nem tudnád leélni az életed. Vagyis ha nincs melleted képtelenül hiányzik, mindenáron látni szeretnéd ,s azt szeretnéd h veled , s melleted legyen. Nem veszekedtek rengetegszer , s ha veszekedtek is könnyen kibékültők. És ami a legfontosabb elfogadjad a másikat olyannak amien . és ne álmodozz egyfolytában másról.
2009. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Nagy Ő az, aki a legnagyobb bajok és fájdalmak közepette is szeret, pláne ha Te okoztad ezeket a fájdalmakat. Bármilyen vagy, szeret, ha ellene fordulsz, akkor is szeret, ha külön folytatódna az utatok, akkor is szeret és még folytathatnám. Tökéletes ember nincs, de tiszta igaz őszinte ember létezik. Hát az a nagy Ő kívánom,hogy ilyen legyen mindenki számára.
2009. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kezdek magamra ismerni:D hát igen a volt bnőmnek én vagyok a nagy Ő de már nincs velem pedig még midnig szeretem pedig megalázott már párszor és fájt eléggé... msot meg mással van más utakat jár, de sokat gondolok rá és érzem belül, h szeretem...
2009. máj. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi...


Nem feltétlenül az, akibe őrülten szerelmes vagy. Mert most az vagy, őrülten szerelmes. Rózsaszín szemüvegen át nézed a párodat (tökéletes), csőlátással (csak őt látod), és rajongasz érte.


Mindez nem baj, nem érts félre, de a józan eszedet és a tisztánlátásodat tompítja a szerelem.


Az igazi az, aki a leginkább hozzád illik, akivel a leginkább egynásra tudtok hangolódni. Akivel akkor is a legjobb barátok lennétek, ha nem férrfi lenne, hanem nő. Akivel napokig el tudsz beszélgetni mindenféléről , ez nagyon fontos mert 80 éves korotokra már csak ez marad. ;-) Akit jobban szeretsz önmagadnál, és aki jobban szeret téged önmagánál. Akire gondolkoidás nékül rá tudnád bízni az életedet, és tökéletesen megbízol benne. Aki megadja neked, amire szükséged van.


Életemben kétszer voltam nagyon szerelmes. Először 16-22 éves koromig. Csőlátással. Szerencsére az nem jött össze, a srác elhagyott, és meg évekig bánkódtam utána. ma már látom, hogy boldogtalan lettem volna mellette, mindig többre vágytam volna, mint amit valaha adni tudott volna.


Most már férjnél vagyok. Lassan szerettem bele a férjembe, jóval korábban tudtam, hogy ő az igazi, mint hogy beleszerettem volna. Tudom, ritka az ilyen, de így van. Még akkor, amikor nem voltam szerelmes, tiszta fejjel, józanul meg tudtam ítélni, hogy hozzám való-e, hogy milyen ember, hogy tudnám-e szeretni, hogy kibírnánk-e egymás mellett 60 éven át. És utána beleszerettem. :-) Jobban szeretem, mint valaha bárkit, jobban, mnint elképzelni tudtam volna, és napról napra csak növekszik. Az esküvőnk nem életünk legboldogabb napja volt, mert azóta csak még jobban szeretjük egymást. :-)


Onnan vagyok biztos benne hogy szeretem... mindjárt elmagyarázom. Szegénynek nagy az orra. Nagyon nagy. Ismeretségünk elején kicsit zavart. Most már nem az ő orrát látom nagynak, hanem a többi férfi orrát kicsinek. Zavaróan kicsinek. :-)))

2009. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, egyvalamit kihagytam. A családot, barátokat. Ők ugyanis nem szerelmesek, mint te, tehát téged is és őt is jobban látnak. Ha ők akadékoskodnak, akkor azt érdemes megfontolni. Általában látják, ha valami gubanc van/lesz, és azt is látják, ha egy pár passzol egymáshoz.
2009. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Már kapizsgálom!Sokat segített a válaszod,köszönöm!Nagyon aranyos volt ez az orr dolog:)

2009. aug. 4. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!