Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha most jöttetek rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha most jöttetek rá, hogy 4 hónappal ezelőtt a párotok meg akart csalni, akkor most hogy gondolkodnátok? 1 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés

kiírt társkereső/vagy hasonló oldalról egy csaj számát (lehet fel is hívta)most találtam meg a cetlit, a tanfolyamos füzetében. a párom azt mondta, hogy még előttem társkeresőzött az egy régi dolog.csakogy,a tanfolyamra 4 hónappal ezelőtt járt....amúgy érezteti, hogy szeret, jó a kapcsolatunk, és tuti nincs senkije, meg nem is akar. ez a mai állapot. szóval abból a dologból nem lett semmi.társkeresőkön most nincs regisztrálva. csak nem tudom, magamban hogy lépjek ezen most túl.

ti mit éreznétek, mit tennétek, mit gondolnátok, mit csinálnátok


2010. jún. 7. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen tudná visszaszerezni a bizalmam.de ha nem csalt meg próbálj meg megbocsájtani..elfelejteni esetleg
2010. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

azt sem tudom, hogy tényleg el kéne ezt neki felejtenem.

tényleg nem tudom, mit gondoljak.

abszolut ne foglalkozzak vele? mivel nem lett belőle semmi. és ez az én szerencsém?

és egy másik csajon múlt, hogy most én vagyok itt vele?hogy nem jöttek az össze?

2010. jún. 7. 13:07
 3/13 anonim ***** válasza:

nem lehet, h csak vhogy belekerült a cetli a füzetbe és igazat mondott, h előtted volt?

nem csalt meg, akkor? ha nem szeretne, megtette vna vele, vagy már régen mással.

ha minden oké, felejtsétek el inkább.

legalábbis én így gondolkozom

2010. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

egy ősrégi cetli hogy kerülne bele a tanfolyamos füzetbe?és a cetli abból a füzetből is lett kitépve. ugyanolyan csíkos.szóval sajnos ez tényleg nem ősrégi dolog.

néha igen, elfelejtem és olyan boldog vagyok a párommal, de ez úgy elszomorít, ha eszembe jut.

és ráadásul akkor is minden rendben volt köztünk....4 hónappal ezelőtt. tehát, azt sem értem miért tette ezt?

2010. jún. 7. 13:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem csalt meg és szeret, akkor próbálj meg bízni benne ha szereted
2010. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én soha többé nem tudnék teljesen megbízni az illetőben. Valószínűleg nem dobnám ki rögtön, de azért alaposan odafigyelnék rá...
2010. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem csalt meg, szerintem ezért eldobni egy kapcsolatot hülyeség. Próbálj bízni benne, de azért légy résen, ne higgy el mindent feltétlenül!! Tudasd vele, hogy ez neked nagyon rosszul esett és legalább ne hazudjon, ennyi...
2010. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

jajam, egyet kell értenem az előttem szólókkal, tényleg nem csalt meg. még ha úgy is tervezte, h lesz vmi közte meg a csaj között, nem lett, tehát rájött h szeret. mert ha ez nem így lenne nem az az egy csaj lett vna. egy év alatt bőven talált vna mást, akivel megcsalhat.

biztos nehéz lesz benne bízni, de kiben nem? mikor összejössz vmikel, akkor sincs meg a teljes bizalom, de idővel kiépül. ez is idővel elmúlik, s minden rendben lesz

szerintem ne dobd el az egészet egy ilyen hülye botlás miatt, szerintem mindenkivel megesik, s a lényeg akkor is az, h

2010. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

NEM CSALT MEG!!


bocsi, előző vagyok, azt hiszem rossz gombot nyomtam az előbb :)

2010. jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Mivel magyarázta, hogy felírta annak a lánynak a számát valamint hogy egyáltalán új társ után akart nézni, miközben te ott voltál neki? Az már kiderült, hogy megpróbálta letagadni ezt, amikor azt hazudta, hogy még előtted társkeresőzött, szerintem ez már önmagában nagy fekete pont, hogy megpróbált téged átverni. Ha hosszútávra képzelted ezt a kapcsolatot, lehet, hogy egy kicsit félre ismerted, hiszen már negyedik hónap után képed sunyizni. Honnan tudod, hogy nem csalt meg? Onnan, hogy ő azt mondta? Nos, én erre nem tudnék ezek után építeni, hiszen ő egy hazug alak, ez az igazság.


21/L

2010. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!