Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a barátnőmnek, hogy halálosan szeretem. Hiba volt?

Figyelt kérdés

Attól félek megváltozik, és semmit nem fog tenni a kapcsolatunkért, merthogy én így is úgyis szeretem.

Távkapcsolat, de elég szarul állok anyagilag, én szoktam menni hozzá, mert bonyolult az átszállásos téma...

Már pedzegette, hogy jöv 7 en menjek le bulizni, mondom nem fog beleférni sztem, erre idézem "úgyis lejössz, mert szeretsz"...ezt mondta.

Ő mindig azzal jön, hogy nagyon sokáig együtt akar lenni velem, meg iylneket kérdez, hogy eljegyezném-e, ha ott tartanánk, vagy ugy adódna, meg vele képzelem e el az életem...

Tudom, hogy Ő is szeret, csak sztem nem annyira mint én őt.

én 22 vagyok, ő 19,

Én inkább komolyabb, ő iylen szeleburdi, mindnet az utolsó pillnanatban tipus, jó iylne én is vagyok néha, de látom rajta, hogy szeret, jön, bújik, csókot ad, puszit ad, átölel...nem akarom hogy megváltozzon.


2011. nov. 20. 20:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

jóóó

képletesen értettem a "halálosant"....

nem ezt mondtam, csak azt hogy hiába volt elég sok barátnőm már, őt szeretem a legjobban az összes eddigi közül, és tényleg így van.

2011. nov. 20. 20:50
 12/12 A kérdező kommentje:

150 km van köztünk, 2 szer kell átszálni, mindkét átszálláskor több mint egy órát kell várni..:/


Amugy igen, volt már ő is nálunk ezzel a modszerrel, hogy megmutattam neki, csak ugy akarjuk, hogy ha ő jön akk többet lesz Velem, tehát megpróbáljuk a téli szünetre időzteni a következő hozzámlátogatását.

2011. nov. 20. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!