Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyáltalán nem érdeklem?

Figyelt kérdés
korábban mindig rámírt facebookon és tök jókat beszélgettünk de kb egy hete nem ír rám pedig pedig fent volt már persze élőbe is találkoztunk és nem csináltam semmit ami miatt megharagudott volna
2011. nov. 20. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elfoglalt,vagy nincs kedve épp,semmi más,de ő ezek szerint kizárólag barátként tekint rád,ezt ne felejtsd el.
2011. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj rá. :] Lehet, hogy csak vissza vett a lelkesedéséből, hogy mindig ő ír, most pedig arra vár, hogy te kezdeményezz. :D
2011. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és élőbe meg aranyos.beszélgettünk már mélyebb témákról is.
2011. nov. 20. 20:49
 4/6 life is beautiful ***** válasza:

leírom az esetem és akk talán másképp fogod gondolni

van egy csaj a suliba, régóta ismerem látásból ,de közelebbről csak pár hónapja, és az év elején vhogy úgy viselkedett velem mint akinek bejövök ,feltűnően nézett rám,mindig rámköszönt előre...aztán lépnem kellett vna vmit, de nem tettem ,aztán azóta olyan semmilyen a dolog, biztos továbblépett ,letett rólam és kész(egyébként azért nem léptem mert féltem ,hogy biztos félreértem a helyzetet és másképp gondolja)


szval az h nem ír rád ,ilyen okból is lehet, hogy már várja h te írjál rá, és ő nem fog, nem akar hülyének tűnni, úgy hogy RAJTAD A SOR! :)

2011. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan de szerintem te lehetsz a lány és a fiú nem írt egy hete ha nem javíts ki !

Lehet elfoglalt

Lehet rossz a gépe

Lehet nem tudja hányadán álltok

Eldöntötted mit akarsz ettől a fiútól (barát esetleg vele akarod leélni a hátra levő életedet XDDD)Ha szereted ráírhatsz ha látod fent és ő nem ír rád pl.:

-Ennyit érek neked hogy nem is keresel jól van ezt megjegyeztem XDD

-tuti ír vmit ha nem bunkó :P

vagy

- ne már hogy te is megtudtad hogy .uzi vagyok és azért kerülsz XD

Másik dolog:

Itt az előttem szóló már írt róla egy példát A szerelem mint a sex is KÉT EMBEREN MÚLIK tehát ha a fiú ír rád érzed hogy nem azért beszél veled hogy megtudja honnan vetted a kutyusodat pl XDD hanem hogy egy szép pár legyetek :P Akkor ebbe neked is bele kellene tenni vmit tovább gurítani a szekereteket egyszer egyszer írj rá akkor is ha nincs fent vagy ha fent van tudasd vele kicsit finoman hogy igen téged akarlak :))

Remélem tudtam segíteni és érdeklődnék hogy történt-e már vmi javulás ??????

2011. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi utolso :D ari vagy majd szolok ha lesz javulás
2011. nov. 21. 05:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!