Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem volt normális kapcsolatom, most lenne, de egyzerűen nem tudok mit kezdeni a dologgal, azzal, hogy valaki szeret. Ez fog változni?

Figyelt kérdés
mindig a hülyékbe szerettem bele akiket cs az ágyban tudtam érdekelni, akiket nem érdekelt, hogy mit érzek, szóval akik nem szerettek, sz_arba se vettek:) most pedig van 1 fiú, akitől rengeteg szeretet kapok, minden mozdulatában benne van, hogy imád, és én is őt, de közbe folyton azon aggódok, hogy átver (soha senkit még meg se bántott igazán), meg hogy vége lesz....félek szeretni vagy nemtudom... meg fura, hogy minden nap találkozunk, és nem arról kérdezget hogy mikor dugunk már, hanem hogy hogy vagyok..:) és félre ne éértsétek ennek irtózatosan örülük, de mégis tele vagyok félelemmel...ez el fog múlni?
2009. máj. 11. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne félj! Inkább örülj annak, hogy végre akadt egy normális pasi és ne hagyd őt elúszni! ;)
2009. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Félek bele szeretni bárkibe is.

Hosszú ideig tart mire bízni tudok valakiben legyen

az egy srác, legyen az egy barát. De ha valakit

megszeretek az örökre a szívembe marad. Szerintem

adj esélyt a srácnak. Hidd el manapság nagy kincs

az ilyen srác.:) Mondjuk szerintem nem jó az ha

minden nap találkoztok, mert könnyen megunjátok

egymást. És még annyit, hogy igen változni fog,

mihelyt megtanulsz bízni a barátodban, képes

leszel igazán szeretni őt.:)

16/L

2009. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazatok van és köszi:)
2009. máj. 11. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
én sem hittem el,hogy szerethető vagyok,de majd 4éve van barátom,és még mindig nagyon szeret.csodálkoztam,hogy tudott rám2évet váni mire lefeküdtünk.nem tudtam elhinni.de mint látod,van ilyen.úgyhogy nagyon becsüld meg,és szeresd őt:)nagyon boldog napokat ,éveket,stb.. nektek a jövőre:)
2009. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne félj mert az nem vezet semmi jóra... Arra meg még véletlenül se gondolj h vége lesz, mert attól folyton csak depis leszel... Örülj neki és legyél boldog!:)
2009. máj. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!