Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy úgy érzem, már nem szeretem a páromat?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt,egyik napról a másikra jött ez az érzés minden ok nélkül, körülbelül 3 hónappal ez előtt!


Én tudom hogy szeretem őt, mert a múlt héten össze vesztünk és nagyon el fajultak a dolgok majd úgy volt hogy szét megyünk, és ez nekem annyira fáj hogy azt nem lehet szavakba fojtani, na akkor nagyon éreztem hogy szeretem és csak ő kell nekem senki más a világon!


Még az nap ki is békültünk nagyon boldog voltam 2-3 napig éreztem hogy szeretem imádom őt, majd ugyanúgy elő jött ez a hülye érzés hogy nem szeretem vagy nem is tudom...


Nagyon szeretnék újra boldog lenni vele!


Köszönöm annak aki elolvasta, és próbál segíteni!


2011. nov. 20. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Huu ez bonyolult. Szerintem fordulj szakemberhez.

Egy párterapeuta vagy egy pszichológus kellene akivel ezt megtudod beszélni. Esetleg lelkész vagy pap.

2011. nov. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Milyen gyakran találkoztok? Külön/együttéltek?
2011. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kingaa1 ***** válasza:
igen, itt valószinüleg ellaposodott valami, és valami kellett történjen, hogy lásd, hogy szereted, de ez nem volt elegendő, nincs töténés ami izgalmassá tenné, amugy én is javaslom ezzel kapcsolatban a szakembert, v papot, mert ők tudják mi a helyzet, mert a Te eseted bonyolult, és mi "netezők" nem tudunk kielégitő választ adni szerintem
2011. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

20/L 21/F


Tanulunk még tehát külön lakunk, de mindennap együtt alszunk és csak annyi időt töltünk külön amíg iskolában vagyunk!

2011. nov. 20. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

És vannak problémák is? Vagy minden oké, csak most nem tudom, hogy pontosan mit érzel?

2011. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nincsenek problémák, nagyon nem értem magamat!!!!


Annyira szeretném hogy minden ugyanúgy legyen mint "régen"....

2011. nov. 21. 06:14
 7/7 anonim válasza:
Én is most vagyok 4 éve a párommal. Úgy gondolom, hogy új élményekre van szükségetek, hogy újra előjöjjön a tűz. Azért érezted akkor, hogy annyira szereted, mert féltél, hogy elveszítheted. Azt javasolom, hogy legyetek külön is egy kicsit, valamint amikor kettesben vagytok több, fantáziadúsabb közös programot csináljatok. L/24
2011. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!