Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetett izgatott?

Figyelt kérdés

Múlt héten elmentünk egy évfolyamtársammal (csaj, van pasija) egy pubba. (csak ketten.) Jól éneztük magunkat (ezt másnap mondta is) de végig azt vettem rajta észre, hogy izgatott, dobálta, piszkálta a haját, mosolyogva nézett rám, és mikor poénból feltartottam neki a kezem, ő megfogta, én pedig reflexből megsimogattam. Hagyta, nem húzta el a kezét, és továbbra is mosolyogva nézett rám.

Kérdés: mitől lehetett izgatott? Van pasija de mégis jeleket küld nekem, vagy ezt csak én tudom be annak?

Előre is köszi a normális válaszokat!


2011. nov. 21. 00:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez kevés. Több információra lenne szükségem, hogy érdemben tudjak válaszolni. Sok mindentől is függ. Azt tudnod kell, hogy a nők inkább jelenben élnek, mint mi férfiak fejben.


Ami leginkább érdekel, az az, hogy hogyan viselkedett mikor te beszéltél vele.


Álló szituáció:

- Teste merre nézett? Szemben volt-e veled, vagy ketten egy szöget zártatok be?

- Kezét hogy tartotta?

- Ruháját igazította?


Ülő:

- Kezét hogy tartotta? keresztbe maga előtt/feléd nézett-e

- Milyen mozdulatai voltak

- a keze hogy érintkezett a fejével


stb. Testbeszéd jelek.

2011. nov. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb. azt tudom elmondani, amit leírtam... a kezével alátámasztotta az állát, és igen, inkább felém nézett.
2011. nov. 21. 01:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudod a nők egy részénél megfigyelhető a Tarzan-effektus. Amíg nem fogja az új liánt biztosan, nem engedi el a régit.


Persze lehet, hogy csak lazán jól esett neki a kis flört.

2011. nov. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, ezt már én is hallottam... amúgy írt,hogy menne megint, mert szerinte jó volt... szal nem tom, van itt pro és kontra is...
2011. nov. 21. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!