Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék ezen túl lépni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ezen túl lépni? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Teljesen bele vagyok habarodva egy lányba bár ő nem viszonozza az érzéseimet de ettől eltekintve barátok vagyunk és néha találkozunk is.Sok barátom mondta hogy probáljam elfelejteni és hogy ne is találkozzak vele.Csak az a baj sokkal sza..abbul érzem magam akkor mikor nem találkozunk mert valahogy amikor látom könnyebben elviselem hogy nem lehet az enyém meg hiányzik hogy nem látom ahogy mosolyog és nem hallom a hangját.tudom ez most bődületes nagy baromságnak hangzik de igy érzek. Mégis milyen megoldás lehet erre az esetre?mert még mindig szeretem
2011. nov. 21. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
1 másik nő!
2011. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindent vagy semmit, abban az esetben ha nem éred be a barátságával.Mondd meg neki és kérdezd meg mit érez irántad őszintén.Lehet ő is hasonlóan csak titkolja,nem meri még felvállalni.

Vagy ha biztos vagy benne,hogy mint pár szóba sem jöhettek nála és beéred annyival,hogy a közelébe vagy,akkor ne tegyél semmit,maradjon így,csak arra vigyázz,hogy ne hajszold az érzéseiddel,mert akkor már "haverok" sem lesztek.Ebben az esetben törődj bele.

De súgok valamit:Lassú víz partot mos.

Ha haverként mellette leszel,számíthat rád,ha baja/bajban van,egyszer rá fog jönni,hogy az akit keresett (mármint aki igazán szeretheti és akit igazán szerethet) végig ott volt(ál) mellette.De ha gondolod és érdekel a véleményem írj privit!

2011. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nekem 2-3 éve. 1 évig voltam így szerelmes, de nem lett az enyém. utána ha hiszed ha nem elkezdtem más irányban keresgélni, mire megtaláltam életem párját, azt a lányt, aki imád és én is őt. jövőre lesz az esküvőnk, úgyhogy, ne add fel. ahogy visszagondolok, sajnálom magamat mennyi időt elpocsékoltam a szenvedéssel... most nehéz neked, de 1-2 év múlva lehet nevetni fogsz ezen! hajrá!
2011. nov. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Helló! Én hasonló cipőben járok/jártam, de pasival. Megtetszett, jó volt vele kávézni és beszélgetni. Azt gondoltam, hogy ő is úgy érez irántam mint én iránta. Szóval fogtam a telefont és elkezdődött az sms-ezés. Taliztunk is kettesben, de végül is semmi sem történt, mert részéről nincsenek ilyen izzó érzések mint részemről. Aztán én is azt gondoltam, hogy inkább nem kellett volna belevágnom, hanem csak továbbra is beszélgetni mint egy baráttal és várni, hogy majd egy idő után mégis megszeret. De hát én a tettek mezejére léptem és belebuktam. Nem bántam meg, mert legalább tudom, hogy mi a szitu. Természetesen ez nem könnyű, mert még mindig oda vagyok érte, és várom, hogy egy napon hátha belém szeret.
2011. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!