Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szemét, érzéketlen alak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szemét, érzéketlen alak vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy volt egy barátnőm. Egy ilyen visszahúzódó, külsőleg középkategóriás lány. Mivel én sem vagyok egy Brad Pitt, elég sokat vártam egy barátnőre, és akkor jött ő.

Annyira nem tetszett, de eléggé megkedveltük egymást, így összejöttünk. Sajnos volt bennem egy kellemetlen érzés az elejétől fogva, mert eléggé nagyok voltak (illetve lettek volna) az igényeim, de gondoltam, hogy ha majd szerelmes leszek belé, akkor majd nem fog érdekelni, hogy hogy néz ki.

Nos, ez nem történt meg, de ő sajnos belém szeretett. Mivel azonban én nem, még több hónap után sem, ezért szakítottam vele, mert nem akartam becsapni. Ő persze teljesen összetört, lévén, hogy eléggé érzékeny lány.

Azt tudni kell, hogy nem (!) feküdtem le vele - pedig ő benne lett volna - mert úgy éreztem, hogy nem lenne fair, hiszen nem szeretem úgy...


Szerinted nagyon szemét és felszínes vagyok? Amúgy azóta elhatároztam, hogy inkább egyedül leszek, de nem jövök össze olyan lánnyal, aki nem tetszik.


2011. nov. 22. 17:02
1 2
 1/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Az elején azt mondtam volna, igen, de a végén láttam, hogy próbáltad tisztességesen lezárni a dolgot, tehát nem.
2011. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Korrekt szakítás,szex sem volt.

Nem vagy érzéketlen.

2011. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban lévő lány vagyok. Jelenleg 2. órája sírok, tudom, h nem lehet érzelmeket kierőszakolni, de ha tudod akkor kérlek keresd meg, ha apró szikráját is látod annak, h megszeretnéd könyörgöm próbáld meg. Nem tudod elképzelni milyen kínokon megy keresztül.
2011. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egyetértek, nem szép dolog de belefér
2011. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hhmmm hát.... ez elég tipikus, amikor nagyon akar valaki egy csajt (mondjuk itt a GYK-n is), és végre összejön valakivel, akkor szakít... Remélem nem írogatsz 2-3 év múlva hogy ilyenek, meg olyanok a lányok!


Amúgy egész fair módon zártad le, szerintem így se tisztességes, de legalább nem vagy egy paraszt!

2011. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ez így teljesen korrekt volt


mondjuk én nem lettem volna valakivel akit nem szeretek

2011. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Felszínes dolog, hogy csak ezért visszautasítod, de érthető mert fontos az, hogy olyannal legyen az ember akit legalább el tud fogadni. Viszont ezzel elégé letetted szegény lányt: "Egy ilyen visszahúzódó, külsőleg középkategóriás lány. ". Ha az elején is ezt gondoltad minek jöttél össze vele? Szerintem inkább legyen csak elfogadás egy normális partnerrel, mint nagyon jó kinézet egy öntelt üres lánnyal aki bárkit megkaphat és ezért nem számít neki senki igazán.


20/N

2011. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha az elején egyszer sem mondtad neki, hogy "szereted", korrekt voltál.
2011. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Velem is pont ezt csinálták mint ha rólam lenne szó csak nekem azt hazudták, hogy szertnek, attól függ hány éves lányal játszotad ezt.Remlem megbántad de azért tisztáznotok kéne
2011. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem 20L
2011. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!