Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy 43 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy 43 éves nővel, nem tudom, mit tegyek? 25/F

Figyelt kérdés

Laza szeretői viszonynak indult a dolog, több lett belőle. Van két gyereke, rendezett körülmények között él, elvált.

Szeret engem, én is őt, sokat vagyunk együtt de mindig csak kettesben vagyunk. A családom nem fogadná el ha ismernék a kapcsolat komolyságát (azt tudják hogy van és mennyi idős).


Az igazság az, hogy én vágyom egy olyan társra akivel egy párként jelenhetek meg a családi/baráti körömben is, de nagyon kicsi esélyt látok rá hogy találok még egy ilyen jófej, aranyos, dinamikus szerető nőt, ráadásul az én koromban...


Egyébként ő azt mondta megérti és tudja hogy nem fog ez örökké tartani, de ő szeretné ha addig tartana ameddig lehet.


2011. nov. 22. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerinted?
2011. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

élvezd ki a helyzetet, amíg lehet.

5 év múlva úgy is elhagy egy 25 évesért....

2011. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
más gyerekét akarod nevelni?
2011. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem kell azokat nevelni, 18 és 20 évesek :)
2011. nov. 22. 18:13
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

anyakomplexusod van?

amúgy a gyerekei mit szólnak hozzád? mert én nem nézném jó szemmel, ha az anyám ilyet művelne.

2011. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nincs anyakomplexusom, nem úgy viselkedik mintha az anyám lenne. Igazából pont ez volt a probléma hogy a korombeli lányok akiket ismerek és kapcsolatban élnek mind anyáskodnak a férjük/barátjuk felett ami nekem annyira nem lenne az ínyemre mert önálló típus vagyok (nem szeretem ha kiszolgálnak, mosnak rám meg hasonlók szeretek néha magamnak kaját csinálni)


Vele nincs ilyen gond, nagyon jól kijövünk egymással.


Az egyik gyerekével találkoztam már. Tudnak rólam, nem nagyon érdekli őket a dolog és nem akarnak belefolyni.

2011. nov. 22. 18:20
 7/13 anonim ***** válasza:
egyszer elsz!!ha jol erzed vele magad akkor ne foglalkozz senkivel.a csalodod idövel megbekel majd!most van lehetöseg azzal lenni akit szeretsz .Becsüld meg es ne erdekeljen a kora ha te szereted!
2011. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mégis szégyellnél vele mutatkoz
2011. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


Nem kell azokat nevelni, 18 és 20 évesek :)


Kapjál már észbe f@szomöccse, a gyerekei vannak veled egy korosztályban szerinted még is mit gondolhat egy gyerek az anyjáról. Továbbá oké még csak 43 de 20év múlva 63!!!! te pedig 45 biztos egy öregasszonyt akarsz magad mellé középkorúan?!?

2011. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ni* ? vagy micsoda?
2011. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!