Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy 43 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy 43 éves nővel, nem tudom, mit tegyek? 25/F

Figyelt kérdés

Laza szeretői viszonynak indult a dolog, több lett belőle. Van két gyereke, rendezett körülmények között él, elvált.

Szeret engem, én is őt, sokat vagyunk együtt de mindig csak kettesben vagyunk. A családom nem fogadná el ha ismernék a kapcsolat komolyságát (azt tudják hogy van és mennyi idős).


Az igazság az, hogy én vágyom egy olyan társra akivel egy párként jelenhetek meg a családi/baráti körömben is, de nagyon kicsi esélyt látok rá hogy találok még egy ilyen jófej, aranyos, dinamikus szerető nőt, ráadásul az én koromban...


Egyébként ő azt mondta megérti és tudja hogy nem fog ez örökké tartani, de ő szeretné ha addig tartana ameddig lehet.


2011. nov. 22. 18:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem szégyellek, büszke vagyok rá mert dögös és nagyon sok programot szervezünk nyilvános, emberektől nyüzsgő helyekre, volt hogy ismerőssel is összefutottunk. De csak nem vihetem el a haverjaimmal pókerezni meg sörözni?! Családi eseményre meg azért nem mert egyből kiutálnák..
2011. nov. 22. 18:38
 12/13 A kérdező kommentje:

"Kapjál már észbe f@szomöccse, a gyerekei vannak veled egy korosztályban szerinted még is mit gondolhat egy gyerek az anyjáról. Továbbá oké még csak 43 de 20év múlva 63!!!! te pedig 45 biztos egy öregasszonyt akarsz magad mellé középkorúan?!?"


Igen ebben igazad van, ezért tettem fel a kérdést. Ha szakítok vele egyedül maradok talán örökre, vagy évekre. Ha nem akkor pedig a tőled idézett jelenség lép életbe. Mindenképp rosszul jövök ki...

2011. nov. 22. 18:40
 13/13 anonim ***** válasza:

Figyeljmár, nem teljesen tök mindegy?!

Te szereted. Ő szeret. Boldogok vagytok. Sz.ard már le de tényleg komolyan, hogy mások mit mondanak! Vagy mi lesz. ÉLVEZD!

Egyszer élsz, és életed végéig bánnád, ha most lemondanál erről.

Nekem mint 20 éves lánynak, édesmindegy lenne, hogy a 45(szal kb majdnem annyi) éves anyukám kivel van. Az a lényeg, hogy boldog legyen, márpedig veled az.

Szóval járjatok, és élvezd. Ennyi.

20L

2011. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!