Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már majdnem összejöttem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már majdnem összejöttem a számomra tökéletes nővel, amikor mondta, hogy a volt barátjával újra megpróbálják. Mit tegyek? 16/f

Figyelt kérdés
Nem akarok tovább lépni, mert nagyon szerelmes vagyok. Régebben kitaláltam a fejemben, hogy milyen az ideális nő külsőre, belsőre és pont olyan mint ő. Úgy érzem, ha mással próbálnék meg összejönni, akkor csak megállapodnék mellette, de még mindig csak rágondolnék. Lehet, hogy szemét vagyok, hogy ilyeneken gondolkozok, de az ilyen újrakezdések, nem szoktak sikeresek lenni ha jól tudom.
2009. okt. 30. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztem várd meg mi lesz a vége a dolognak. Gondolom a lány is korodbeli, és hidd el, az esetek igen nagy részében az első kapcsolatokból nem lesz életre szóló kapcsolat. Ezért esélyes hogy majd szétmennek.

Nem derült ki milyen kapcsolatban vagytok, de próbálj barátkozni vele, legyél a barátja, őszintén segítsd a kapcsolatában, és ne akarj nekik keresztbe tenni, mert megutálhat. Ha tetszel neki úgy is kialakul valami, ha meg nem akkor nem valószínű, hogy járni fogtok.

2009. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Eszembe sincs keresztbe tenni. Nem tudom, hogy akar-e találkozni velem, mert netről ismerem, szal eddig csak randin találkoztunk. És lehet, hogy a többi talit is randinak venné.
2009. okt. 30. 11:31
 3/14 A kérdező kommentje:
De msn-en megbeszéltük, hogy barátok maradunk. Csak nem tudom, hogy msn-es barát, vagy rendes barát. Közelebbi kapcsolatba akarok kerülni vele.
2009. okt. 30. 11:34
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

"Már majdnem összejöttem a számomra tökéletes nővel"


Tökéletes nő nincs. Majdnem tökéletes sincs. Számodra tökéletes sincs.


"amikor mondta, hogy a volt barátjával újra megpróbálják"


Szóval ő határozatlan, azt sem tudja, hogy szakított-e azzal a fickóval. Hát nem hangzik úgy, mint egy tökéletes nő viselkedése. Inkább kislánynak tűnik. Határozatlankodik, csak abban biztos, hogy te nem kellesz neki. Ennyi a történet ténytartalma.


"Nem akarok tovább lépni, mert nagyon szerelmes vagyok."


A 16 évesek szerelmei bizony olyanok, hogy mindössze csak találnod kell egy másik, hasonlóan szép lányt (nem lesz nehéz, majdnem minden 15-17 éves lány szép) és rögtön ő lesz a tökéletes, és bele leszel halálosan szerelmes. 16 éves korban ez így megy.


"Régebben kitaláltam a fejemben, hogy milyen az ideális nő külsőre, belsőre és pont olyan mint ő."


Óriási hibát követtél el. Ugyanis nincsen ideális nő. Ha nyitott szemmel járnál a világban, akkor látnád, hogy akármilyen elképzelésed van az ideálról, mindig jön egy valóságos lány, aki szebb a képzelt ideálnál, pedig tök máshogy néz ki. Azzal, hogy ideálokat gyártasz, csak becsukod a szemed, elzárod magad a valóságos szépségektől és gyakorlatilag bebörtönzöd magadat.


"Úgy érzem, ha mással próbálnék meg összejönni, akkor csak megállapodnék mellette, de még mindig csak rágondolnék."


Kizárt. Ami/aki jelen van, mindig erősebben ingerel, mint egy képzelet vagy egy emlék.


Amúgy 16 évesen az ember olyan bizonytalan és olyan gyorsan változik, hogy aki neked most ideál, arról egy év múlva nem fogod érteni, hogy tetszhetett egyáltalán.

2009. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet. Eddig is nyitott szemmel jártam, de nem találtam hozzá hasonlót. Lehet, hogy nagyon igaz, amit írtál (köszönöm, hogy ilyen hosszan megírtad), de most 16 éves vagyok, makacs, és nagyon szerelmes. Persze ha jön másik szerelem akkor nem fogok menekülni, de most jelenleg nem úgy állnak a dolgok.
2009. okt. 30. 16:05
 6/14 A kérdező kommentje:
Ja, és lehet, hogy éretlen kislány, bár nem hinném, mert éretten gondolkodik, de az a lényeg, hogy én így szeretem.
2009. okt. 30. 16:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha csak így otthagy a volt pasija kedvéért, akkor mégsem midnenben ő a tökéletes nő. Mondjuk abban, hogy ő irántad soha nem érzett igazi szerelmet.

Szerintem felejtős. Egyelőre ne csajozz, mert úgyis midnenkiben őt keresnéd, és az egyik félnek sem jó. Várd meg, hogy letisztuljanak az érzéseid!

2009. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem ismertük annyira egymást inkább msn-en beszélgettünk. Élőbe 2x találkoztunk.
2009. nov. 1. 17:16
 9/14 anonim ***** válasza:

keress egy másik tökéletes nőt, van egypár.....férfi vagy, na légy már ilyenkis mócsing aki összesírja a párnáját mert a szerinte tökéletes nő összejött a volt barátjával.

és tanulság...ne kezdj olyanokkal akik éppen most szakítottak.

2009. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem mostanában szakítottak. vagyis fogalmam sincs mikor.
2009. nov. 1. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!