Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, el bírnának képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, el bírnának képzelni tartós párkapcsolatot egy aszexuális férfival?

Figyelt kérdés

Amióta csak szexuálisan izgalomba tudok jönni aszexuális vagyok, egyszerűen nem hoz lázba a testiség. Nem vagyok impotens, néha, néhány hetente önkielégítéssel szoktam könnyíteni magamon.

Érzelmi kapcsolatra ugyanakkor vágyom, szeretek szeretni, de ehhez nálam nem tartozik hozzá a szex, az majdhogynem taszít. Szinte csak gyereknemzés céljából lennék rá képes, egy kezemen meg tudom számolni, hogy 29 éves koromig hányszor szeretkeztem, gyakolatilag nagyjából 2-3 évente egyszer. Sajnos minden kapcsolatom becsődölt eddig hossszabb-rövidebb idővel azután, hogy kiderült, nem tudok megbirkózni a heti többszöri szexuális együttlét gondolatával.

Fordultam orvoshoz, ismert jelenség, sajnos nem tud mit kezdeni vele a tudomány, hisz nem potenciagondokról van szó, így nem kezelhető viagrával vagy hasonló készítményekkel.


2011. nov. 22. 20:39
 1/10 szamóca.. ***** válasza:

hát őszintén?

esélytelen.

2011. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
úú haver remélem helyre jönnek a dolgaid.
2011. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok nő, de azért segíthetek. A kérdésednek kevés haszna van, mert ha még azt mondják, hogy igen eltudnák, ezzel nem leszel beljebb hisz, nem fognak itt, így veled megismerkedni, de amúgy vannak hasonló nők, én a társkeresőket ajánlom, minthogy, ha leszólítasz 1 nőt az utcán akkor 99,99% hogy igényli az aktív szexuális életet.
2011. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
El.
2011. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Aszexuális nőhöz még nem volt szerencsém, társkeresőket is bújtam, elő is fizettem többre, irkáltam is, össze is jöttem így lánnyal, de róla is kiderült, hogy csak azt akarta elkerülni, hogy valaki csak a szex miatt keresse fel és amikor kiderült, hogy én tényleg aszexuális vagyok és nem csak úgy írtam, akkor megszakított velem minden kapcsolatot 1 év után.


A pszichológus, akinél voltam például ismer több ilyen kórképű embert, de orvosi titoktartás miatt nem hajlandó megpróbálni összeismertetni sorstársakkal... :\


A kérdésemet azért tettem itt fel, mert tudom, hogy itt sokan megfordulnak és ha csak pár olyan választ kapok, hogy egy nem aszexuális, érett nő képes tud lenni lemondani a rendszeres szexről egy szerető partner mellett, akkor látom értelmét annak, hogy tovább próbálkozzak a családalapítással. Kezdek olyan korba érni (33 vagyok, a 29 az utolsó szexuális együttlétemre utalt), hogy el kéne döntenem, mégis mi a fene legyen, hogy éljem végig az életem és ha teljességgel értelmetlen tovább próbálkoznom, akkor inkább nem is próbálkozok, keresek valami mást, amiben örömömet lelem a hátralévő életem során...

2011. nov. 22. 20:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy el tudom képzelni, mondjuk ehhez kellenek bizonyos feltételek, bár ezt úgy mondom, hogy inkább vagyok aszexuális, mint nem.
2011. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok, úgyhogy lehet nem veszed mérvadónak a válaszom. Én személy szerint nem tudnám leélni az életem szex nélkül, mert ha én valakit szeretek úgy érzem ez a legbensőbb megnyilvánulása a szerelmemnek. Talán hülyeség amit mondok, de lehet, hogy még nem találkoztál azzal az illetővel, aki talán teljesen felborzolná körülötted a kedélyeket, és talán téged is változásra sarkallna, nem őérte menne végbe a változás, hanem mert te meggondolnád magad.

Ha nincs igazam, akkor nagyon jó ötletnek tartom, az előző hozzászóló véleményét, a társkeresőn vagy valahol megismerkedni aszexuális lányokkal. Tuti vannak, tehát járj nyitott szemmel. Viszont remélem az első verzió fog bekövetkezni, hátha:)

2011. dec. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez esetben legyen elég a barátság.


Ha néhány hetente szoktál önkielégítést végezni akkor viszont nem vagy aszexuális.

Mire gondolsz olyankor?


Nem valami mélyről gyötrő gátlás tart vissza?


Szexuálpszichológus segíthet.


Vannak nők akiket nem érdekel a szex.

De attól még hogy Te nem szereted, ő szeretheti.

És Te kézzel vagy szájjal okozhatnál neki örömet, ha már szeretnél érzelmi kapcsolatot.

Vagy taszít még a gondolata is?

2011. dec. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedet kicsavarhatom?

Kedves kérdező! El tudnál e képzelni egy tartós kapcsolatot egy szexuálisan aktív nővel, aki ha nem is naponta, de rendszeres időközönként igényli a nemi életet?


Ki tudja? Ha ennyire érzelmi alapokon működsz, és úgy érzed, "igen, Ő az igazi", valami megváltozik benned. Nem leszel szexmániás, de mondjuk a heti egyszeri-kétszeri hancúrra fogható lennél, és nem is mindig viszolyognál tőle, nem éreznéd kötelező feladatnak. Vagy gondolj itt arra az időközre, amikor könnyítesz magadon. De lehet, hogy egészen odáig "fejlődnél", mintha nem is lennél aszexuális. Sosem lehet tudni! =)


Lehet, hogy csak a megfelelő partner hiányzik ahhoz, hogy Te is változhass! Az eddigi kapcsolataidban talán nem érezted úgy, hogy Ő lenne az, akivel leélnéd az életed, ezért nem is is indult le benned a változás folyamata. Neked is változnod kell a partnered irányába, nem csak neki feléd. Sokat kérsz a leendő partneredtől, a problémád miatt nem igazán tudod megítélni, mekkorát.


23/F

2011. dec. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én el tudnám képzelni, mivel aszexuális vagyok én is, de túl idős vagy hozzám.
2011. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!