Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni, hogy lány, akivel járok szerelmes e belém?

Figyelt kérdés

Ha szemtől szemben vagyunk tökre rendben van minden.ugyis mondhatnám egy hullámhosszon vagyunk.De hétközben általában van amikor nem tudunk találkozni és ilyenkor a világhálón tartjuk a kapcsolatot.De ott nagyon furcsa(legalábbis a szememben) és nem szokott írni, csak ha én írok rá, és ez nagyon bántó és idegesítő, mert ugylátszik csak én érdeklődöm.Csak két hónapos lesz a kapcsolatunk.17/f

Honnan tudom kideríteni hogy csak tetszek neki,vagy szerelmes is belém?


2011. nov. 22. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Légy türelmes. Ha szerelmes (vagy az lesz), azt úgyis érezni és látni fogod rajta. Ami meg a világhálót illeti: nem mindenki szeret ott beszélgetni. Talán pár napig te se írj rá, várdd meg hogy akkor ír-e neked.
2011. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy magától miért nem szokott írni.
2011. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ettől még szerethet, a net nem számít semmit, ha élőben jól megvagytok, akkor szerintem nincs mitől félni. egyébként tényleg sokan vannak, akik nem szeretnek neten beszélni, én se nagyon barátommal, mert minidg vagy 1000 dolgot csinál egyszerre és fél óránként ha válaszol.. :)
2011. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én tudom, én tudom!!!!

bérelj egy kamupasit aki falból csapja neki a szelet!!!

és ha megdől, akkor annyi!!!!!!

majd vágd jól szájon!!!!

2011. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1.:hát ha eddig nem lett szerelmes akkor ezután sem lesz...vagyis akartaomon kívül lesz max.
2011. nov. 22. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Volt hogy én sem ismertem fel, hogy szerelmes vagyok, csak mikor el kezdett hiányozni, mert például nem írt rám, ezért írtam, hogy esetleg most hanyagold egy kicsit te. Aztán én összekaptam magam, és nem hanyagoltam, de néha nem látjuk azt, ami kiveri a szemünket. Női hülyeség talán, de van ez így :)
2011. nov. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

kérjen meg valakit hogy startoljon rá a csajára és kiderül hogy szereti vagy sem??

21:32 ez neked szól!!

ha pl meg akarok bizonyosodni arrólhogy az én párom meg e csalna akkor kiprobáljam ezt szerinted??

2011. nov. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
*21:36
2011. nov. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha túl rámenős vagy, azt észreveszi(de azért ne tűnj el a föld színéről).Ha fenn van Chat-en/találkozol vele csak lazán.Tudom,azt gondolod hogy könnyű mondani.Köszönj neki ha találkoztok,chat-en pedig min.Havonta egyszer egy hosszú beszélgetés nem árt.DE,csak ha mindkettőtöknek van hozzá kedve.
2011. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ne akard erőltetni..:/
2011. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!