Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretném, ha tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretném, ha tanácsot adnátok, vagy hogy ti hogy látjátok. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van 1 kapcsolatom 2 hete, a srác 25 éves, én 20. 1 hónapja ismertem meg, az elején elmondta, hogy ő lassan haladó tipus. Valahogy mégis még kapcsolat elején lefeküdtünk, és szerintem itt b@sztam el. Összejöttünk, de nem éreztem semmit felőle, mármint hogy nem érez szerintem semmit. Nem puszilgatott stb, én sem érzek úgy sokat, de puszilgattam mindig. Ez mindegy is, a lényeg, hogy ma rákérdeztem, igaz csak telefonba, mert ott volt módom, hogy mit érez igazából. Azt mondta, hogy nem szerelmes, az még nem alakult ki, és aztán azt is mondta, hogy szikra sincs, de nála az ilyesmi később alakul. Nah és akkor kérdeztem, hogy akkor várjak rá, kialakulhat, vagy hogy legyen? Azt mondta ezt nekem kell tudnom, nem mondd semmit biztosra, mert lehet nem fog kialakulni, de lehet hogy igen. (Amúgy szex nem volt 1 hete, ezt csak úgy zárójelben, hogy ne azt írjátok, hogy csak ezért van velem.)Szóval azt nem tudom, hogy várjak e rá, vagy sem? Mert ha esetleg úgy döntök, hogy nem, akkor lehet azon fogok kattogni, hogy mi lett volna ha, de ha benne maradok, lehet hogy csak egymás idejét raboljuk. Szóval ti mit tennétek a helyemben? Vagy mit tanácsoltok? Amúgy egy nagyon rendes, őszinte emberről van szó, biztos hogy nem szOpatna, vagy ilyesmi. Köszi a válazsokat előre is!
2011. nov. 22. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
nehéz ilyenkor helyesen dönteni... ha m ég nem vagy belé szerelmes, szóval könnyen ki tudsz lépni még a kapcsolatból akkor tedd meg... legyetek csak barátok hogy ha később megjön a szikra neki akkor azért ott legyél... de ha mégse jön meg neki, akkor meg nem fog téged megbántani... én nem várnék rá...
2011. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem értem...


egyáltalán


lehet én vagyok régimódi..


először jól megdugatom magam

utána meg gondolkozok szeretem-e???


ennek fordítva kéne lennie

2011. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ez meg olyan, hogy akkor már mindegy, ha együtt vagyunk, mert én akkor ugyanúgy nem ismerkednék mellette, és rettentő rosszul esne, ha ő meg igen, mivel hogy egyedülálló....vagy nem?
2011. nov. 22. 22:29
 4/9 anonim ***** válasza:
A kérdés: nálad van "szikra"? Te mit érzel iránta? Mert ha semmi szerelem-félét nem érzel, akkor felesleges arra várni, hogy ő fog-e érezni. Így ránézésre elég távolságtartónak tűntök egymással, nem hangzik valami felemelő kapcsolatnak.
2011. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem írtam olyat, hogy én gondolkozom azon hogy szeretem e. Azt írtam, hogy ő nem tudja...én tudom hogy szeretném, azt is hogy elkapkodtuk, meg is bántam kicsit, de ezt már nem tudjuk visszacsinálni sajnos :S Szóval kedves második, mit tennél a helyemben? Amúgy énis régimódi vagyok ilyen téren, szóval most fordult először ilyen elő, hogy hamar "megadtam magam" és pont annál a srácnál, akit tudnék szeretni :(
2011. nov. 22. 22:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddig volt nálam minden, ami kell. De én meg lehet erőltettem a dolgot, annyira szerettem volna a barátomnak tudni. És most elbizonytalanított :S Ezért fordultam hozzátok, hátha külső szemmel jobban átlátjátok a szitut.
2011. nov. 22. 22:35
 7/9 anonim válasza:

Nem tudom megmondani neked, hogy mit csinálj, de el tudom mesélni az én történetemet, hátha abból valami segít :)


tavaly nyáron megismertem egy fiút. (én akkor 20 voltam, ő 27) sokat beszélgettünk, megismertük egymást, de nem jöttünk össze. mikor szóba került a dolog, (februárban) azt mondta, nagyon kedvel engem, nagyon csinos lány vagyok, tisztel és felnéz rám, de ő nem szerelmes. nem akarja, hogy hiába várjak rá,lehet, hogy idővel megjönne a szerelem is, de önző dolog lenne a részéről, ha azt kérné, jöjjünk össze, és hátha belém szeret. Megmaradtunk tehát barátoknak. (zárójelben megjegyzem, hogy én nem bírnék olyannal együtt lenni, aki nem szerelmes belém...) Ugye megbeszéltünk, hogy ő nem szerelmes, és ne várjak rá, ismerkedjek másokkal, én ebbe bele is mentem, de egyszerűen nem bírtam más fiúra nézni. mióta megismertem, az volt az érzésem, hogy ő az igazi. Nem mondtam el neki, hogy én még mindig szeretem, csak barátként viselkedtem vele. Idén augusztusban úgy alakult, hogy sokat voltunk együtt. Szerelmet vallott. 3 hónapja vagyunk együtt, és nagyon boldogak vagyunk, mindketten tudjuk, hogy a másikkal akarjuk leélni az életünket. Szexet pedig mi csak a házasság után tudunk elképzelni. Én nem bírnék lefeküdni , csak a férjemmel, de ha nem is lenne ez az értékrendem, akkor sem bírnék lefeküdni valakivel, aki nem szerelmes belém, és akit pár hete ismerek...

2011. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a szomorú helyzet az, hogy lehet hogy a fiúnak csk testiség kell, kellett, hisz ezt meg is mondta viszonylag őszintén..



..sajnálom

2011. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nah ezt melyik soromból olvastad ki,hogy csak arra kellettem neki. Pont ő mondja, hogy elsiettük. Vagyis ő is.
2011. nov. 22. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!