Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy aki egyszer megcsal, az megcsal, kétszer, de akár többször is?

Figyelt kérdés
Barátnőm megcsalt egyszer, lefeküdt a volt barátjával és orálisan kielégítette a kocsiban. Megbocsátottam anno azóta eltelt 1,5 év és nem tett ilyet.
2011. nov. 23. 10:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy igaz-e... de az biztos, hogy én képtelen lettem volna megbocsátani a páromnak, ha ilyet tesz. Ha megcsal, azzal olyan szinten hátbadöf és elárulja a bizalmamat, amit egy bocsánatkéréssel nem lehet jóvátenni. Ha akkor nem is szakítunk, tuti, hogy a kapcsolatunk akkor is előbb-utóbb tönkremegy, mert ezek után soha többé nem tudnék benne megbízni, és mindig azon kattogna az agyam, hogy mikor csal meg legközelebb...
2011. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem tudsz róla...

Az enyém is megcsalt, dobtam, összejött azzal, akivel megcsalt, és utána őt is megcsalta - velem. De nem jönnék vele egy laza szexnél többre össze.

2011. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Ritka,aki egyszer megteszi és utána nem.
2011. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Akkor csak a többiről nem tudsz te balf*sz.....:DDD


igen ha egyszer, többször is ez egyértelmű akárki akármit mond


nekem tuti1000%, hogy akármilyen "szerelmes" is lettem volna a csajba nem bocsájtok meg neki mert a szopás még durvább mint a szex megcsalás terén, mert az azért mégis személyesebb és az csak a fiúnak jó általában

2011. nov. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Azért bocsájtasz meg neki, hogy aztán ezen őrlődj évekig? Édes istenem... Eleve nem értem azt, akiben nincs annyi tartás, hogy otthagyja a párját, ha az egyszer megcsalta. Tök mindegy, hogy utána még hányszor teszi meg... megalázott, a te bajod, ha ezt sorozatosan megteszi - és miért ne tenné ezek után?

A megcsalás az egyik legaljasabb dolog a világon, így ha kitudódik már csak egy gyenge jellemű ember marad együtt azzal, aki ezt tette vele. Titeket mégis mi köt össze?

19L

2011. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a dologbag és vallom, hogy ha egyszer megtette, akkor megteszi többször is, ha nem álltál ki keményen magadért.

A volt barátnöm hosszú ideig visszajárt hozzám a férfje mellett!!!

2011. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az elsővel maximálisan egyet tudok érteni!

24l

2011. nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

az utolsóval teljesen 1-et értek


bár én is ismerek személyesen ilyen " gyenge jellemű " embereket és sajnálom is őket valamilyen szinten, de én nem tudnék megbocsájtani, kössön össze akármi is....

2011. nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
mármint az akkori utolsó az 5.-ik hozzászóló....
2011. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
kiálltam magamért lekevertem az exnek egy bal horgot és nem jelentett fel mert nem mert... a barátnőmet meg leordítottam keményen
2011. nov. 23. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!