Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy aki egyszer megcsal, az megcsal, kétszer, de akár többször is?

Figyelt kérdés
Barátnőm megcsalt egyszer, lefeküdt a volt barátjával és orálisan kielégítette a kocsiban. Megbocsátottam anno azóta eltelt 1,5 év és nem tett ilyet.
2011. nov. 23. 10:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nagy király vagy akkor, kedves kérdező :)

Így is kell: "Te mocskos k*rva, te, rothadjá' meg!!''


Most meg itt kakálsz be, hogy ugyan, mikor csal meg megint. Tökös gyerek vagy, jólvan ;)

19L

2011. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
most nem azon agyalok, csak lassan megyek 12 órás műszakos melóba szóval érted... nem tudom mit fog csinálni addig itthon...
2011. nov. 23. 11:15
 13/20 Starshine77 válasza:

Én nem tudom bizonyítani, hogy megcsalt-e a párom, de azt tudom, hogy egyfolytában ismerkedik lányokkal-asszonyokkal és találkozik is velük... :( de állítólag beszélgetésen kívül több nem történik és Ő azért csinálja, mert barátokat keres...

De mindenhol egyedülállóként szerepel!

Közben pedig a gyermekünket hordom a szívem alatt...

2011. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
az én házamban lakik és ha behoz valakit akkor nagy baj lesz vagy lenne... ettől félek igen
2011. nov. 23. 11:16
 15/20 anonim ***** válasza:
Házasságban talán gyakoribb az, hogy egyszer megcsal, és utána nem... legalábbis közeli ismerősök/rokonok körében két ilyen példa is van. Rájött, hogy mit veszíthet, és többször nem tette.
2011. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

''A jó kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom'' - és megbízhatóság!


Ahhoz kell a tartás, hogy magadnak tégy szivességet és hagyd ott az ilyeneket...

A másik válaszolónak: mire gondoltál, mikor úgy döntöttél, hogy megtartod a gyereket? Úgy mégis? aljas dolog a megcsalás, de hülye, aki hagyja. Ne sírj aztán, ha egyedül maradsz.

2011. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az emberek legnagyobb hibája ez az agresszív mechaniznums.

Nem azzal tudsz keményen kiállni magadért, ha leordítassz valakit, meg pláne nem azzal, hogy megütsz valakit.

2011. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, egyénfüggő.

Bár ha már másfél év telt el és nem tett ilyet, akkor nem is fog. Gondolom, eléggé megbánta...

Mondjuk, szerintem akkor még nem szeretett ki igazán az exéből... És erről nyugi, nem tehetsz, szimplán csak a barátnőd, mert nem volt képes felfogni a dolgokat.

Ja és megdicsérlek, nagyon kedves volt tőled és igazán szeretheted őt, ha megbocsátottál neki. :)

Szóval, szerintem nem kell aggódnod, már nem lesz semmi baj. Viszont "büntetésként" SOSE add vissza majd ezt neki... Nem éri meg... Még ha szakítasz vele és úgy, akkor sem... (Saját gondolat, érzelem, én ettől félek... Bár én nem csaltam meg a barátomat, hanem... Hosszú. Inkább linkelek. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. )


Sok sikert a továbbiakban is nektek! :)


18/L

2011. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

engem is megcsalt a pasim,méghozzá az exével aki más városban lakik.én először megbocsájtottam neki,mert közölte,h nem szereti az exét és h neki nem ő kell..utána 3 hónapig jobb volt a kapcsolatunk mint előtte,bár folyamat azon kattogtam nem e csal meg.természetesen a 3 hónap alatt mi is lefeküdtünk hisz a párom volt..majd szakítottunk,vagyis ő mondta ki h vége.majd 2 hónap elteltével bejelentkezett ujra akart látni ,találkozni.nagy nehezen bele is mentem vna majd hirtelen közölték vele,h kirugták és visszament Pestre.nem találkoztunk meg semmi,majd rá 2napra felhívott,h emlékszem e arra mikor megcsalt az exével?mondom igen.erre ő:na az már az első eset óta folyamatosan tart,ujjáéledt.

magyarul engem megcsalt az exével,majd az exét is velem.sőt most elvileg az exével van ,de nemrég rámírkált gondolom esélylatolgatás céljábol,h van e esélye még dugira.

ugyh én azt vallom,h kutyából nem lesz szalonna.és az exekkel vigyázzni kell.


21/l

2011. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Lifeishard ***** válasza:
Nem lehet 100%-ig kijelenteni, hogy igen, de qrva közel van a 100-hoz. Kivételek persze akadnak.
2011. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!