Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megrúgott a párom! Ez mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megrúgott a párom! Ez mit jelentsen? Jogos?

Figyelt kérdés

Újabban nagyon sértődékeny és mindenért noszogatni kell... ha nem szólnék semmiért ő csak "lenne"...

nos tegnap annyira kapzsi volt, hogy leöntötte magát miközben ivott, mert arra is lusta volt, hogy megemelje a fejét, de engem képes volt kiküldeni a konyhába, mert nem akart felkelni a tv elől... kinevettem őszintén szólva, elég hangosan... mire ő felkelt és a sípcsontomba rúgott... persze az jó volt neki, hogy kimentem meg megcsináltam a kaját neki vacsorára meg reggelre amit visz a suliba... jogosan kaptam ezt? azóta eléggé rideg vagyok vele és észre is vette. sokat engedek neki, de már néha tényleg vicces amit csinál amilyen semmitevő néha.


2011. nov. 23. 11:45
 1/8 A kérdező kommentje:
21/F
2011. nov. 23. 11:45
 2/8 anonim ***** válasza:
NEM
2011. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kapzsi? inkább mohó. de egyébként nem értettem az ilyen lányokat soha. aki ilyen kannal együtt van az mintha direkt kérné az élettől az ostort
2011. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Szép pár lehettek.:D
2011. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem vicces.Hagyd a szarba ot,rugdalja saját magát.Ha már most megengeded neki és elnézed neki az ilyen kirohanásait,akkor mi lesz még késobb!!!!Lépj ki a kapcsolatbol amíg még nem késo,és meg nem ver rendesen!
2011. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most te vagy a 21/F, v a párod? Egyébként lényegtelen, csak ha te lennél a lány, érteném h miért vagy még mindig vele (mert jól néz ki). De akárhogy is van, dobd ki!
2011. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi a Mi a barátod ló, hogy rugdosódik???

Egyébként nem kaptad jogosan (szerintem), az milyen már, hogy a párod rugdosódik. Szóljál Chuck Norris-nak, hogy tanítson meg a körbe pörgő rúgásra és ha legközelebb ezt teszi tudod mi a dolgod...

2011. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hm jó csaj lehet, küldheted hozzám :D
2011. dec. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!