Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelentsen ez? Nem ertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentsen ez? Nem ertek semmit, help!

Figyelt kérdés
1,5 ev utan szakitott velem a szerelmem. Most azt hiszi, nem jottem ra, de felvett egy kamu MSN cimen, es hulyesegeket beszel allandoan. Mindent tudni akar rolam, satobbi. Miert csinalja ezt? Azt mondta nem szeret, akkor miert irogat nekem kamu MSN-cimen? Senkinek se merem elmondani, hogy felvett, plane nem, hogy tudom, hogy O az. Mit tegyek?
2011. jan. 6. 15:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg ami meg fura, az az, hogy megjegyezte :'Ha nem szeret, piszkalna kamu MSN cimen?' Mert mondtam neki, hogy milyen vicces lenne, ha a volt baratom felvenne, es beszelgetne velem. Erre mondta...Tenyleg nem ertem mar.:S
2011. jan. 6. 15:46
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ez a pasi lökött :D .... ez durva
2011. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most mi van???

Minek bonyolítod túl az egészet??Hogy utána ide írogass és idegenektől várd a megoldást?

Ha tudod,hogy ő az kamu msn-en.akkor egyszerűen írd meg neki,hogy tudod,hogy ki ő..Miért kell ebből ekkora ügyet csinálni?

.figyú..tudom,hogy te vagy az,és ez csak kamu név,kamu MSN

- ha akarsz valamit akkor nyögd ki,de ne játszd nekem a hülyét

- minek kérdezel rólam amikor másfél évig együtt jártunk!

-Bakker te kívülről-belülről is ismersz akkor meg mit szórakozol?

ezer módja van,hogy egyszerűbbé tegyed a problémádat!

2011. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Beszélgess vele! Add elő, hogy milyen boldog vagy, ezt csinálom, azt csinálom, koncertre megyek a barátnőimmel, aztán kétnapos kirándulásra stb...

(Még véletlenül se gondolok az előző kapcsolatomra...)


Igazad van, ne mondd el senkinek, hogy tudod, hogy ő az. Ha ezt akarja, akkor kapja meg. Játszd el, hogy tökéletes az életed nélküle is...


Amúgy meg nyilván érdekled őt, mert ha nem érdekelnéd, akkor nem írogatna...

2011. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én biztos kihasználnám ezt a helyzetet, és megleckéztetném.
2011. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan cselekednék mint az előttem szólók.

Játszd el neki hogy milyen boldog vagy, új fiúkkal ismerkedsz meg, jól telnek a napjaid stb....

Nyilvánvaló hogy azért csinálta ezt a kamu msn-t hogy megtudja mi van veled? 1.5 év azért hosszú idő, kíváncsi rá hogy mi van veled.

2011. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!