Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magamfajta érzelmes, kedves, barátnőjét, ha lenne igazán szeretnitudó és hűséges fiúnak miért nincs ma már esélye a lányoknál, miért kell minden lánynak a rossz, érzéketlen, erőszakos fiú típus?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 23:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
mert 5000 ilyen kérdés van naponta és ahelyett hogy itt sajnáltatnád magad mehetnél inkább próbálkozni valakinél
2011. nov. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem is 5000 van, nyugodj meg alig van naponta 30-50 ilyen szerencsétlen, most már 51 gratulálok, keress rá, ha valaki megoldotta a problémát kérdezd meg tőle, miért nem válaszolok, mert ma már válaszoltam 6 ilyen kérdésre ....
2011. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Ugyan kíváncsi lennék rá, hogy az ilyen kérdéseket feltevő emberek, ugyan odamentek-e egyáltalán egy lányhoz is valaha...


Gyanítom, hogy az ilyen kérdések szülőatyja csak kósza, beképzelt ábrándokat kerget..


21F

2011. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Első és második válaszoló!


Pontosan azért tettem fel ezt a kérdést,mert már annyiszor próbálkoztam és mégis mindig a rossz fiúkat választották helyettem a lányok. Belefáradtam a sok kudarcba és visszautasításba.


Legtöbbször még esélyt sem adtak az ismerkdésre, elég felszínesek a mai lányok, gondolom az volt a bajuk, hogy nem vagyok egy 190cm magas óriás...


Nem kell leugatni!

2011. nov. 23. 23:49
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

Mert nem ennek kell a felszínen lennie.


Ahogy elolvastam ezt a kérdést, egy kisfiú jutott eszembe, aki a monitor elött könnyes bociszemekkel lesi, hogy mikor ír neki erre valami Nöi asszonyállat.


Húzd ki a bugyit a seggedböl öreg és ne rinyálj vagy ha problémád van akkor ne ilyen nyáltól csurgó módon tedd fel, mert értelemszerüen nyálasnak vagy homokosnak titulálnak az emberek.

2011. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A harmadiknak is szól az előbbi kommentem.
2011. nov. 23. 23:49
 7/23 A kérdező kommentje:

ma 23:49


Na látod épp erről van szó.


Érzelmes, kedves fiúknak esélyük sincs, vagy b.zinak vagy szánalmasnak titulálnak.


Kösz én akkor sem tudok egy bunkó, minden barátnőjét megcsaló macsó, f@szkalap lenni.

2011. nov. 23. 23:51
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

jó hát most mit vársz tőlünk? veregessünk vállon, hogy hű de igazad van felszínesek a lányok...

ezen nem fog tudni neked segíteni senki, csak te magad. Próbálkozzál csak szépen tovább, és egyszer majdcsak találsz egy normális lányt, vannak ilyenek is bármilyen hihetetlen, hogy nem minden egyes lány a rosszfiúkra, a pénzesekre, és a "Brad Pitt"-félékre bukik

2011. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%

érzelmes, kedves,szeretnitudó,hűséges

a noknek ferfi kell, nem papucs...

2011. nov. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

- na erre én is szívesen meg tudnám a választ de az a helyzet hogy nem tudom ... de ugyan úgy vagyok meg eset sem adnak , jobban megismerjük egymást .. csak barátnak kellek mindig ...

- önbizalom növelőnek ajánlom a következő könyveket ettől a kérdéstől lehet letölteni ... előszór "az elme csodáját ajánlom elolvas-asra" http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__2397979-h..


ezeken kívül meg vannak más könyvei is a wikipadian megkapod hogy melyek


23f hasonló cipőben :(

2011. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!