Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szakitottam a pasimmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakitottam a pasimmal, és nagyon maga alatt van. Haraxik rám stb. mit tegyek? De azt állitja h nagyon szeret ls nem fog egy év alatt sem elfelejteni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd, hagyd hadd felejtsen el. Mert el fog. Csak ne bíztasd hiába!
2009. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
már szakítottatok, nem? Ne tegyél semmit, amúgy meg nem is tudsz. Majd idővel elfelejt és talál magának mást. Mindenesetre amit ne tegyél: ne keresd, ne írogass neki, ne hívd fel stb. Adj neki időt, hogy felejtsen.
2009. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én nem keresem őt, de ha ir vixairjak neki?mert ha nem irok ak azt hiszi haraxok :(((
2009. máj. 12. 12:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írj neki
2009. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz, de ne biztasd. Legyél megfontolt.
2009. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondom neked ne járj olyannal akivel csak azért vagy mert sajnálod sajnos sajnálatból nem tudod szeretni ugysem .én azt hittem soha többé nem lesze k szerelmes és tessék rá 5 hónapra szebb és jobb mással mint vele majd 2 év alatt!
2009. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ne találkozgass vele, hagyd, hogy elfelejtsen, a lehető legritkábban találkozzatok csak.
2009. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne írj vissza, ne válaszolj és ne használd ezeket a szörnyű x-ket!!!amúgy az x a ksz rövidítése nem pl gsz, mint haragszok!!!!!
2009. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!