Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehet igy tovább?

Figyelt kérdés
fél éve vagyunk együtt...amikor tehetjük, mindig találkozunk...nagyon apró dolgokon kiakad, és képes a fél napot "végighallgatni" miközben engem esz a fene...állandóan bocsánatot kérek tőle sokszor akkor is mikor nem tettem semmit. Mikor én haragszom meg valamiért akkor is Ő "puffog", mert én "puffogok". Nagyon nehéz természete van, ezt Ő is tudja. kért már bocsánatot emiatt és próbál változtatni rajta, de állandóan "hozza a formáját" belékötne a hajszálamba is ha tudna...mindennél jobban szeretem, és tudom hogy Ő is engem, de néha az őrületbe kergetjük egymást...apró dolgokat fújunk fel mindig, viszont ha KELL mindig ott vagyunk egymásnak...és aki ismer minket mindenki azt mondja "álompár"...
2008. márc. 23. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Addig mehet ez így tovább, amíg bírjátok egymás mellett. Egy veszekedés folyamán majd valamelyikőtök kimondja a szakítást és ennyi. De azt mi nem tudjuk megmondani, hogy ez mikor fog bekövetkezni.
2008. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem ez a tipikus megszoksz vagy megszöksz helyzet. te döntsd el h mit szeretnél és ugy cselekedj ahogy te jonak látod
2008. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Huha--mintha az en baratomrol beszelnel...Ez a nagyon zarkozott tipusu ferfi..sajnos ezzel nincs mit nagyon tenni..ehez hozza kell szokni.1,5 eve a baratommal vagyok, o is sokszor csak a rossz tulajdonsagaim hozza fel, aztan megtudtam h azert,mert ha elhiszem magam h szep es jo vagyok, akkor tobbet nem fogok kelleni neki??!!en sem ertem meg a ferfiakat..Ha viszont szeretned h neha megbeszeld vele az aprosagokat ami idegesiti...hat amikor ideges ugyse fogja elmondani..ezert egy nyugodt kornyezetet kell teremts ahol jol erzi magat, es konnyebben elmondja gondjait...maszirozd meg olyankor, vagy valami...es ne ugorj egybol a gond koyepebe mert akkor megijed. en kiprobaltam, es ez jo taktika
2008. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ottvagytok egymásnak, ez nagy szó. Próbáljatok összecsiszolódni és gondolj(atok) arra, van akinek még az sem adatott meg, h veszekedhessen a szerelmével :(
2008. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!