Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Péntek este van, és én itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péntek este van, és én itthon takarítok, a barátnőm meg a barátnőivel shoppingol, bulizik. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ráadásul az Ő(!!) szülei jönnek ide holnap...

1,5 éve lakunk együtt, az utóbbi időben folytonos veszekedés ez a házimunka téma... ő úgy állítja be mintha mindent ő csinálna meg, de igazából úgy működik a felosztás, h ha az egyikünk nem ér rá, a másik meg igen, akkor az csinálja meg..pl. ha sok a dolga én főzök...


Ilyenkor meg az van, h mikor végre kicsit pihenhetnék, v elmehetnék sörözni spanokkal, ő mindig gyorsan lestoppolja a pénteket ("már x ideje nem volt csajos buli, blabla"), persze mivel jönnek át a szülei holnap, én vagyok az, aki ráér itthon takarítani :S ha meg mondom h én is elmennék akkor jön a rinya, h mindig csak akkor jut eszembe, amikor segíteni kéne...

ilyenkor jönne az, h lelépek sörözni és hagyom az egészet, deiszonyat rinyát vág le... és amíg ő dolgozik főállásban, én meg még mindig fősulira járok, én is úgy érzem h oda kell tenni magam, de azér ez a dolog kimeríti a "nem fair" kategóriát, nem?

Ti hogyan oldottátok meg (fiúk, lányok) az ilyen házimunkás veszekedéseket?


2011. nov. 25. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez azért tipikus :D (velem is sokszor van ilyen) Ha elég nagy a motiváció, bárki össze tudja kapni magát. Ha meg lustaság van a dolog mögött, akkor ne csodálkozz, mert azért nem csak a barátnőd hibája a dolog, és nem trollkodásból írom. :)
2011. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Látod nem az a baj, hogy 1-2 óra alatt végeznél vele hanem, hogy 1-2 óra múlva kezded el :)
2011. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

ebben lehet igazatok van, 2 óra alatt végzek is sztem, csak a kérdés lényegét nem fogtátok fel, idegesít h ő már 2 órája shoppingol meg moziba van, nekem meg egy du.-om se lehet a héten olyan amikor hátra dőlhetek és egy kis nyugi. persze 8kor jó esetben végzek (bár a tapasztalat nem ezt mondja) 9re oda is érek sörözni ha még nagyon akarok menni.

és tényleg nincs este még, bár már 3 órája sötét van és ez megzavart :S

2011. nov. 25. 17:23
 14/17 A kérdező kommentje:
meg azér azt is tegyük hozzá h azt amit most én fogok megcsinálni (puccba vágni a lakást), azt mi hétvégén ketten szoktuk egy fél napig csinálni, most lehet mondani h lassúak vagyunk meg lusták, de az ember nem úgy működik mint a robot :)
2011. nov. 25. 17:28
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem rendszeres, akkor hagyd, máskor majd te lépsz le délután.. ez a pár óra nem ér meg egy vitát. :)
2011. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Papucs vagy, már bocs.
2011. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
barátja vagy vagy a takarítónője?
2011. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!