Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kezdeményez a csóknál?

Figyelt kérdés
A barátommal már egy hónapja járunk és én már szeretném az első csókot vele csak nem tudom hogy ő akarja-e ezt ezért kérdezem hogy várjam meg még kezdeményez vagy én kezdeményezzek?
2011. nov. 25. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
senki :D ez magától jön,ahogy szeretnéd,amikor érzed hogy kell
2011. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hm..... köszönöm mostanába ilyen filmeket nézek és mindíg a fiú kezdeményez :/
2011. nov. 25. 18:04
 3/7 anonim válasza:
1 hónapja együtt vagytok bakker és még nem smároltatok? Az komoly. Amúgy ez jön magától én úgy gondolom.
2011. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam ez mindig magától jött. Ha megölelt és utána egymás szemébe néztünk és akkor mindketten ugyanarra gondoltunk. És összetalálkozott a szánk. Vagy arcrapusziból lett csók. Mai világban mindegy melyik fél kezdeményez.

23/N

2011. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Párom kezdeményezett, egy romantikus estén ott álltunk Prágában a Múzeum előtt, akkor egymásra néztünk és megcsókolt ♥ aztán belevéste a falba, hogy szeret ♥
2011. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia kedves Juhász Panna!

A csóknál az kezdeményez, aki jobban kívánja! Meg ahogy a helyzet hozza.

1 hónapja jártok és a barátod még nm csókolt meg? Ennyire mamlasz lenne? Vagy csókolózott már egyáltalán? Lehet még nem, és nem tudja hogy kell.

Velem már a 2. randin csókolóztál volna. :)

2011. nov. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ma felhívott hogy meg akar hívni egy sütire majd írok hogy milyen lessz :) szorítsatok !
2011. nov. 26. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!