Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Vélemények?

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk együtt. (18 évesek vagyunk mindketten). Mindkettőnk részéről lángoló szerelem volt, és első szerelem, egészen mostanáig. Mióta elkezdődött a suli, eléggé elhanyagolt, nem is találkoztunk szinte, vagy hétvégente(pedig egy városban lakunk). A találkozások is kedztek egyhangúvá válni. Jó volt vele lenni, csak soha nem romantikáztunk, nem mentünk sehova, meg semmi. Teljesen elhidegültünk egymástól. Részemről csillapodott az a nagy szerelem. Szeretem persze, csak nem tudom, így vele akarok-e lenni. Szüksége van-e egyáltalán egy barátnőre, így hogy ilyen kevés ideje van. Tegnap elmondtam neki, hogy nincs meg bennem az a nagy lángolás, ami eddig volt(a találkozások hiánya miatt, és, hogy hanyagolt). És mondta, hogy neki szüksége van a lángolásra egy kapcsolatban, és, hogy neki ez így nem megy már, hogy én ezt érzem. Tehát szakított. Hiányzik nagyon, el sem tudom magam képzelni nélküle, de nem tudom így is vele akarok-e lenni, hogy nem foglalkozott velem. Véleményeket várok erről az egészről:)
2011. nov. 25. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

ha nem találkoztok elmúlik a láng ?

hallottad már azt, hogy a távolság a nagy tüzet még nagyobbra lobbantja a kis tűzet kialtatja .. na akkor most döntsd el milyen tűz volt az.

2011. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagy tűz volt, ebben biztos lehetsz. És addig nem volt baj a kevés találkozással, ameddig el nem kezdett hanyagolni.
2011. nov. 25. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
egy kapcsolatban mindig vannak mély pontok, ha az ilyeneket sikerül átvészelni .. akkor igaz szerelem.
2011. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De most nem tudom mit csináljak. Várjak még pár napot, mielőtt beszélek vele, hogy mindketten átgondoljuk a dolgokat?
2011. nov. 25. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogyan alakult ki az, hogy "soha nem romantikáztunk, nem mentünk sehova, meg semmi" - te próbáltad ezeket kezdeményezni, egyértelműen szólni, hogy mit szeretnél, vagy tőle vártad a kezdeményezést?

Úgy érzed, hogy elhanyagolt - de mit tettél azért, hogy ezt észrevegye és esetleg változtasson? Ő se gondolatolvasó, ha problémád van, azt még folyamatában a tudtára kell adnod, nem akkor, amikor már emiatt kihűlt a szerelem.

Egy kicsit nevelnünk kell a másik embert egy kapcsolatban, és segíteni, hogy meg tudja érteni, mire van szükség.


Szerintem ezt gondold át, aztán próbáld meg vele is megbeszélni, ha hajlandó rá.

2011. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!