Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én gondolom úgy hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy hogy a mai csajok egyre könnyeben kaphatók?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 23:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is így gondolom, lányként. 15-16 éves lányok ismerőseim arról bájcsevegnek, hogy két hónap után le akarnak feküdni a pasijukkal...

Sőt, habár szűz vagyok, sokan azt gondolják, hogy ez nem így van, mert 15 évesen volt egy hosszabb kapcsolatom (8 hónap). Ebből nekik egyből az jön le, hogy lefeküdtem az akkori barátommal.

16/L

2011. nov. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hol vannak? bp-ben;) ha már van karod meg nézel ki valahogy nedves a bugyi....:d
2011. nov. 26. 00:15
 13/21 anonim ***** válasza:
És bp-n hol vannak ilyen csajok?:d
2011. nov. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nézé már egy kicsit szét:d
2011. nov. 26. 00:36
 15/21 anonim ***** válasza:
Ja, a csajok is meg a fiúk is. Csak az utóbbin senki nincs kiakadva.
2011. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen ez pontosan ígyvan, a barátnőim között is tapasztalom. Én egyáltalán nm vagyok ilyen..És az a legelszomorítobb h ráadásul a fiúk többsége pont ezeket a lánsyokat akarja hosszabbtávú kapcsolatra is..Hogy mért? MErt soha a k**** életbe nem derül ki h milyen lányok is valójában,akik meg rendesek egyedül maradnak,pedig nem vagyok csúnya,csak adok magamra, a mai pasik meg félnek az ilyen lányoktól,legalább is ezt veszem észre.
2011. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Miért ismerted a régi csajokat kérdező? Hány éves vagy? Mert ez úgy hangzik, mintha azt mondanád, bezzeg az én időben. :D Viccet félretéve, régen is voltak, ma is vannak és lesznek is könnyen kapható csajok. Régen talán nem verték az ilyet nagy dobra, titokban kellett tartani. Amúgy én nem vagyok ilyen nő, de nem ítélem el azokat sem, akik az egy éjszakás kalandokat választják, mert nem vagyok Isten és nekem is biztos van hibám...
2011. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17/f de amikor 14évesen csajoztam akkor több dolgot kellet csinálnom mint most...
2011. nov. 26. 17:37
 19/21 anonim ***** válasza:

Én nem tudom régen mi volt a tendencia, de nőként sajnos azt kell mondanom, hogy tényleg nagyon sok a ribi. Csak néztem, amikor az egyetemen a csoportttársaim arról sztoriztak, hogy ki hányszor szedett össze a partikon szexpartnert...

Ráadásul a pasik körében már szinte elvárás is ez, ha egy hónapon belül nem fekszik meg a nő, akkor kiteszik a szűrét. Übergáz! :S

2011. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy 3 év alatt változott volna bármi is, egyszerűen csak más társaságban, korosztályban vagy. Amikor én voltam 13 éves ugyanúgy voltak olyanok, akik könnyen kaphatóak voltak és 13 évesen már nem voltak szüzek. Ennek ellenére mára értelmes felnőttek lettek, jó munkahellyel, vőlegénnyel/férjjel. Sokat jelent a szülői nevelés is, néhányan elhanyagolják a gyermeküket, vagy elválnak, amivel lelki sérülést okoznak neki.

26N

2011. nov. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!