Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet leállítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet leállítani egy olyan nőt páromról, aki rá van szállva?

Figyelt kérdés

A probléma a következő:

Párom egyik haverjának a volt nője egy ideje rá van szállva! Ír az üzenőfalára a közösségi oldalon, a képeit, kiírásait lájkolja szinte egytől-egyig...


Úgy 2 hónapja barátom a haverjaival elment bulizni, csúnyán berugtak és (ezt már barátnőmtől tudom), a csaj rámozdult és smároltak.


Leültettem páromat és elmondtam neki, hogy tudok az esetről. Ha vele akar lenni, akkor legyen vagy ha meg akarja dugni, tegye! Csak azét szeretnék tudni róla! Mert ha ő kell neki, nekem mindegy, de nekem nincs gusztusom ezután a nő után egy puszit is adni neki!

Ekkor azt mondta, hogy lehet így van, ő nem emlékszik rá, mert nagyon sokat ittak. De ő nem akar tőle semmit! Meg fogja tőle kérdezni és ha tényleg megtörtént, majd előttem leírja neki, hogy ennyi volt, többet nem akar.


Aztán írta, hogy tényleg megtörtént, a nő elmesélte neki, de ő nem akar tőle semmit.

Ahogy telik az idő, a nő még midig minden kirását lájkolja, minden hétvégén jön át a mi városunk egyetlen diszkójába bulizni...


Egyszer szóvá tettem, hogy a nő párom minden kiírására egyből lecsap, jött azzal, hogy féltékeny vagyok és ne kezdjem ezt blabla. Oké, nem is szóltam erről. Fő a bizalom.


De most láttam, hogy a nő egy barátnőjével a barátnő üzenőfalán társalgott. Sajnálkozott, hogy nem tud menni bulizni, de feltétlen a csaj lelkére kötötte, hogy adja át páromnak, hogy puszilja és hiányzik neki és nem megy most diszkóba, mert beteg. Aztán írta, hogy már egy órája várja mit üzen vissza, mire a barátnő tudatta vele, hogy nincs diszkóban a pasi.


Engem ez úgy felmérgelt! Ez a nő semmiből nem ért...

Hogy kérhetném meg barátomat, hogy ha tényleg nem akar semmit tőle, akkor állítsa le, mert nekem ez ilyen kiírások rosszul esnek és eléggé felszarvazottnak érzem magam. Hogy a nő ilyeneket ír, arról nem tehet, ahogy arról se, hogy bejön neki. De ha nem akar tőle semmit, akkor ezt tisztázni kellene, mert nekem annál inkább rosszul esik. Ami történt, megtörtént. Gondolok itt a smárolásra. Azzal már nincs mit tenni. Én alapvetően bízom a pasiban.


Nem veszekedni akarok vele, normális elmondani neki, de ha szóba hozom, püffög, hogy féltékenykedek.

Kérjem meg, hogy ha tényleg nem akar semmit, akkor írja meg ezt neki ténylegesen előttem? Vagy mi a megoldás? Anélkül, hogy felidegesíteném barátomat is?


2011. nov. 26. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na igen. Nem gondoltam, hogy külön ki kell írnom, de légyszi csak az írjon, aki a kérdésre akar válaszolni. Akit zavar a kiírásom, az X-elje ki nyugodtan. Köszi.
2011. nov. 26. 12:58
 3/15 anonim ***** válasza:

szia!

hát már ne is haragudj de a 3. bekezdés után nem is folytattam az olvasást.

neked már rég ott kellett volna hagynod, ne mentegetőzzön már azzal a párod hogy nem emlékszik semmire sem.Miylen férfi az ilyen? Egy normális férfinak akinek van párja legyen már tartása nem legyen taccsrészeg !! LEgközelebb megint nem emlékszik semmire sem közben lehet mégközelebb került a csajhoz. Te túlságosan engedékeny vagy .Én már elhagytam volna!

2011. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ahhoz ,hogy válaszolja fontos lenne az életkorotok.

Minden életkorban mások az emberek.

2011. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Először is: fb-n lelehet tiltani személyeket.

Kettő: mondd meg neki,hogy nem akarsz veszekedni,és nem akarod elveszteni,de zavar az a retek. (Amúgy megértem)


röviden ennyi lenne..nem kell mindent túlbonyolítani,hogy jajj,most mit tegyek. ;)

2011. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. 22 és 27 évesek vagyunk. Ő a 27.

Azt mondaná, hogy most azért tiltsa le, mert az ilyeneket ír? Ő erről nem tehet, meg hadd írja, ő úgyse akar semmit..

És igen, az alkohollal nem lehet ilyet álcázni, hisz ennyi erővel, ha elmennek bulizni a haverokkal, akkor mindig görcsben legyen a gyomrom? De most az érdekelne, hogy akar-e valamit tenni ez ügyben.

2011. nov. 26. 13:06
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerűen beszélj vele és nem kell,hogy letiltsa!

Szerintem,ha valaki értelmes és mi is normálisak vagyunk,bármit meg lehet beszélni vele..

2011. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítőkészséged!
2011. nov. 26. 13:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Bármit tehszel, ha csak szóba is hozod, te fogsz belőle rosszul kikeveredni, mert te leszel a féltékeny ostoba liba. Azzal, hogy mindig azt nézed mit csinál párod egy másik lánnyal saját önbizalomhiányodról árulkodsz. Ezért jobb, ha hátulról közelítesz, csendben. Az egyetlen dolog, amit egy nő ilyen helyzetben tehet (és ez minden korosztályra igaz), ha csendben marad, nem nyávog a másik nő miatt, inkább felhívja saját pozitív tulajdonságaira párja figyelmét. Legyél figyelmes hozzá, ha már éltek nemi életet a szokásosnál kicsit jobban dobd be magad, főzd meg kedvenc ételét stb. Az ilyen helyzetekben általában a férfinak tudnia kell nemet mondani a másik csajnak. Ha egyáltalán nem hozza lázba a csaj, akkor el kellene, hogy küldje a fenébe. Bíznod kell magadban, hogy meg tudod adni azt amire szüksége van. A párodban is bíznod kell, rá kell hagyni, hogy el tudja dönteni Ő, hogy mit akar, ne pedig te erőszakoskodj miatta. Ezzel még a végén a csaj karjaiba kergeted, de szó szerint.
2011. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Baseball ütővel
2011. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!