Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretik a pasik ha mondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretik a pasik ha mondom nekik, hogy ´´szeretlek´´?

Figyelt kérdés
mert en szeretnem neki sms-ben vagy akarhogy elmondani eloben is,de felek,hogy megunna a baratom vagy mar mnne az agyara :( szerintetek?
2008. márc. 23. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez sem általános, minthogy lányoknál is van, aki nem szereti ezt hallani, valaki meg vágyik rá. pasiknál is változó. az én párom szereti hallani, és ő is mondja sokat! valahogy próbálj meg annyit írni először csak, hogy (L). én is így kezdtem. :) majd megkérdeztem, hogy zavarja-e, hogy ilyen sokszor írom. aztán lassanként kiírtam, hogy love, majd magyarul is. :) próbáld ki, vagy előbb puhatolózd ki, mennyire romantikus, vagy kérdezz rá, szokta-e használni, vagy ha volt korábbi kapcsolata, mikor mondta ki, vagy milyen gyakran. érdemes ilyenekről is beszélgetni, nem ciki. ;)
2008. márc. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbáld ki azt, amit az első hozzászóló írt :-) Én pl többet mondom a páromnak, hogy szeretem, és amikor én rákérdeztem, hogy miért nem mondja pl utcán, azt válaszolt, hogy cikinek tartja. De amúgy ha tudja, hogy tényleg nem hallhatja senki, akkor ő is mondja :-)
2008. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Sztem is próbáld ki azt amit írtak.Bár az én barátom nagyon szereti ha mondom neki, meg ő is nagyon sokat mondja, pl telefonban is, akárhol van mindig ugy köszön el h "szeretlek", szóval stem ált. szeretik.
2008. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg embertol fugg.Az en baratom soha nem mondja, de tudom h szeret..egyszeruen nagyopn zarkozott tipus...es az olyanoknak nehez kimondani barmit ami melyen lakozik. Es ha nem is mondja, viszont kimutatja. En is szeretnem neha hallani, de ha tudom h szeret megelegszem ennyivel is.Tul sokszor ne mond, mert az akarkinek az agyara menne...na meg az sem jo ha tul biztos benne...meg a vegen elhiszi magat
2008. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen mondhatod neki de ne minden nap vagy minden heten folytonosan mert megunja...
2008. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem talán mindegy, hogy hányszor mondja, hogy szeret. Az a lényeg, hogy valós tartalma legyen, és érezzem is mögötte a dolgot.

De szerintem a kevesebb néha több. És nem válik közhellyé.

2008. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem tök érdekes, de az sem igaz minden pasira, hogy megunnák ezt a szót! Mert pl.én azt vettem észre, hogy ő szinte állandóan mondja nekem, mikor együtt vagyunk! Én meg mondjuk élőben annyit nem, csak ha virtuálisan kommunikálunk, vagy sms-ben,vagy ilyesmi (féltáv kapcsolat, nem tudunk túl sokat találkozni). Szóval nála ez nagyon gyakori, és még inkább én érzem furinak, mert azt hittem magamról, hogy én sokat mondom! :)) Ettől függetlenül szeretem őt, persze, de sokszor szerintem a tetteinkkel is ugyanúgy kifejezhetjük a szeretetünket, sőt! ;) (az 1.hozzászóló voltam)
2008. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
a baratodon is sok fugg hogy milyen is valojaban, nekem peldaul sokszor mondja a baratom hogy szeretlek, viszont en eleg ritkan ejten ki ezt a szot a szamon. 1x mondtam is neki attol hogy en nem mondom ki sokszor nem azt jelenti hogy nem szeretlek es mondta szuksege sincs ra...ugyhogy szerintem sractol fugg :)
2008. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fiu vagyok s én szeretem hallani, de úgy, hogy lássam is az arcén, hogy nem csak mondja, hogy mondja, hanem, mert jön a szivéből. Nekem sokszor jön, hogy mondjam, hogy szeretlek kicsi szivem
2008. márc. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

en a pasimank eleinte sms-ba mondtuk eymasnak

egy i8do utan mar szemelyesen is mondtuk de akkor is o mondta ki eloben eloszor..nemtom en feltem kimondani...nehogy ugy erezze h ramemons vok..erted mit akarok mondani?

2008. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!