Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti bármit megtennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti bármit megtennétek egy lányért csakhogy megszerezzétek?

Figyelt kérdés
egy kiváncsi lány
2011. nov. 26. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem.


(Bővebben kifejtve, ha nem kellek a lánynak, akkor 2 hónap múlva sem fogok. Érdemes továbbállni, és keresni mást. - Van aki visszasírta magát :)) 25/F

2011. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem. Aki azt mondja igen az hazudik.
2011. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igaza van mindkét előttem szólónak. Nem fogok megváltozni egy lány miatt. Fogyadjon el olyannak amilyen vagyok. Én egyik exemet sem akartam megváltoztatni én is ezt vártam el tőlük, de van akinek ez nem tetszett.
2011. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem hazudok, majdnem mindent! Meg nem válroznék meg sem döglenék egy lányért. De szerinzem érted te h mit tennék és mit nem :) ha nem érted megírom..
2011. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
abszolut nem
2011. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tennék meg érte bármit, hogy megszerezzem, de egy kapcsolatban megtennék érte bármit. Ha nem érted akkor szólj.
2011. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem. Nem kell sok ész hozzá, hogy az illető el tudja dönteni, hogy bejön-e neki valaki vagy nem. Szerintem ez még a legbutább embernek is megy.


Szóval ha az elején nem kellek neki, akkor szerintem később se fogok. Keresek mást. Ha meg később mégis bejönnék neki, majd akkor ő megkeres.

2011. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nem értek annyit.
2011. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 .Daniel. ***** válasza:
Egy nő sem ér annyit, hogy bármit megtegyek érte. Jól írták előttem. Nem fogok semmit sem megtenni egy lányért mert mi ez? Csinálj egy szendvicset és a Tiéd vagyok?:) Eleve halott ötlet. Aki meg bármit megtenne egy nőért az nem igazi férfi.
2011. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!