Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem? 15/F

Figyelt kérdés
vékony,izmos,sportos külsőm van...nem úgy nézek ki mint egy elcseszett Justin Bieber klón. Kocka vagy egy kicsit de erre nem vagyok büszke és minél jobban meg próbálom tagadni. Rengeteg ilyen haverom van még de a csajok rémalma vagyok mégis...de nem értem a ferde fa**nak! A legtöbb haveromnak min egy barátnője volt már...nekem egy sem. Ha megyünk a haverokkal valamerre mindenkihez odamennek a csajok de ha én a közelbe vagyok akkor nem! De hogy ez mi a k***a élet fa**áért van azt nem tudom
2011. nov. 26. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Büdös vagy!
2011. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk mert minden mondatodban káromkodsz?


ez kisugárzás kérdése is. egyszer te is rátalálsz egy olyan lányra aki tetszik és te is bejössz neki. inkább legyen egyszer 1 bnőd, mint mindig sok bnőd:)

2011. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tegyél ki képet és megmondom ;)
2011. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mert látszik rajtad(a lányoknak) hogy csak magaddal foglalkozol,velük nem.ahogy ebben a pár mondatodban is.de mondjuk, ha te mennél oda egy lányhoz, és nem őket várod, akor lehet nagyobb esélyed van,nem?
2011. nov. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. nem vagyok

2. csak most káromkodok mert ez már foltolta az agyam

3. hogyan tegyek fel?

4. sokszor próbálkoztam...de hiába

2011. nov. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!