Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnam visszanyerni es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam visszanyerni es egyben bizonyitani az arab (muszlim) baratom bizalmat?

Figyelt kérdés
pedig nem igaz az allitasa, teljesen oszinte voltam, vagyok fele, de nem hajlondo velem szoba allni...
2011. nov. 27. 01:21
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
28%
Tudod, ezek a tipikus öntelt marhák, akik irigyek másokra, többek között az arabokra, hogy sok midnenben jobbak, mint a "fehér magyarok".
2011. nov. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
2:22 hány olyan cikk jött le, hogy a magyar lányok simán megmaradnak amellett a férfi mellett, aki tettleg bántalmazza őket?
2011. nov. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Grcia!! :))))
2011. nov. 27. 02:26
 14/32 anonim ***** válasza:
Igen? :):)
2011. nov. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

"ahol nagyanyáinknak esélye sem volt tanulni, meg rendes munkát találni, mert csak nők."


lehet, hogy nálunk nem volt rá lehetőség 60 évvel ezelőtt, de az araboknál erre még MOST sincs lehetősége egy nőnek. sőt mégcsak arra se, hogy a pofáját kinyissa. nálunk lehet büntetlen volt a családon belüli erőszak 20 évvel ezelőtt, az araboknál most is azt magyarázzák a tv-ben, hogyan kell elverni egy nőt. ez így egálban van, igaz? tisztában vagy te egyáltalán a valósággal? tényleg ennyire szánalmasan ostoba csökevény vagy?

2011. nov. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Tudod, arabok nem csak Szaúd-Arábiában élnek.
2011. nov. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
91%
jól egymásra találtatok, gratulálok. két lelkisérült aberrált agyú "nő" (csak idézőjelben, mert ti nem vagytok azok. az, aki képes megmagyarázni, hogy a csador viselése jogos, meg egy kiadós verés is lehet megérdemelt, az nem nő. mondom ezt férfiként...)
2011. nov. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Na ez az... tudod, a sok "kulturált magyar" egy tök egyszerű kérdésre sem tud válaszolni anélkül, hogy abba gyűlölködést vagy rasszizmust ne vinne. Egyelőre kezdjük ott, hogy vannak arab ismerőseim, és egyiküktől sem hallottam egy rossz szót a "fehérekre". Egyik sem gyűlölködött, hogy a fehérek így meg úgy. Példát lehetne venni róluk.
2011. nov. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudom, mit vártál. Ezek teljesen másképp gondolkodnak, a nőkről meg főleg. Ha arab pasid van, kuss a neved és inkább használati/értéktárgy vagy mint érző emberi lény. Szerintem felejtsd el... én sosem kezdenék arabbal. Nem azért mert rasszista vagyok, az én párom speciel fekete, de nem muszlim... azokhoz csak mazoista nő menjen vagy olyan, aki eleve abban a rendszerben nőtt fel...
2011. nov. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
persze, persze mas kultura ebben igazad van kedves uccso hszolo, de erre modjak azt a szerelemert sok mindent kepesek vagyunk feladni...
2011. nov. 27. 02:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!